Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek az úgy jó összeáll...

Szerintetek az úgy jó összeállítás, hogy fehér magassarkú szandál, fekete-lila felsőrész meg egy farmer halászgatya?

Figyelt kérdés
2010. aug. 16. 11:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Fehér szandál sztem ízléstelen.C...ok által kedvelt darab.Pláne színes zoknival.
2010. aug. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem ízléstelen a fehér szandál megfelelő kiegészítőkkel, táskával. a te összeállításodból hiányzik ez, én így biztos nem venném fel. ha még valahol visszaköszönne a fehér szín rajtad, akkor talán elmenne, bár a fekete-lila felső miatt továbbra is úgy érzem, hogy fekete cipő jobban illene ehhez a szetthez
2010. aug. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem így látatlanban nem tetszik ez az összeállítás,ha esetleg linkelnél képet...viszont szerintem nincs semmi baj a fehér szandállal.Pont múlt héten vettem egyet én is,és gyönyörű(nem csak szerintem,és nem minden fehér szandál olyan,mint amilyennek az előző írta).
2010. aug. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor fehér felsővel jobb lenne? A táska milyen színű legyen?
2010. aug. 16. 11:39
 5/9 anonim ***** válasza:
a táska olyan szinű legyen mint a cipő
2010. aug. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Ehhez az összeállításhoz nem jó a fehér szandál.

Ha a fehérhez ragaszkodsz, vegyél fel fehér felsőt hozzá.

A táska színének nem feltétlen kell a cipő színéhez igazodnia. Ehhez a szetthez mivel nyár van, felvehetsz bármilyen élénk színű táskát. Pl. pinket és hozzá még vmi pink kiegészítőt. Vagy amid van.

2010. aug. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mivel nem látom a színek árnyalatát, így nehéz dönteni. Én lehet, hogy ezt így együtt nem venném fel, mert ez nekem már túl sok szín együtt, de ez egyéni szoc probléma :)-ha a lila tónusa illik a farmeréhez, akkor teljesen oké. Táskát mképpen a szerkóhoz válassz.
2010. aug. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
C..ok? ez mi lenne ? nem esik le és most idegesít
2010. okt. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Cigányok?? hát én kimerem írni..
2010. okt. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!