Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon unalmas a fekete-fehér...

Nagyon unalmas a fekete-fehér összeállítás?

Figyelt kérdés
Csak mert nekem szinte az egész ruhatáram erre a két színre alapul, az alkalmi meg tényleg teljesen erre (fekete.fehér virágos koktélruha, boleró, fekete kosztümök, fehér ingek)...
2011. jan. 19. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Neked tetszik a szivárvány? Van ott elég választható szín...

Nem kell hippinek öltözni, de a színek fontosak.

2011. jan. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem nincs azzal semmi bajom, ha az öltözék fekete és/vagy fehér, viszont így elég komor, úgyhogy ha máshogy nem is, de valami színes kiegészítővel én tuti feldobnám kicsit. :)

20L

2011. jan. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs ezzel semmi baj. Ízlések és pofonok...


Én speciel mindig nagyon színesen öltözöm, de szerintem nagyon stílusos tud lenni egy olyan nő, aki mindig minimalista ruhákat visel.

2011. jan. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem unalmas és szerintem nem is komor! Sőt, nagyon jól fel lehet dobni! Nem véletlen, hogy nem ment ki a divatból. Kombinálj színes kiegészítőkkel, egy szép magassarkúval -amit, ha van mutass is meg, hajtsd fel a nadrágod szárát, ez akkor a legjobb, ha a gatya belseje más színű. Egy trendi bézs kabát, nagy gyöngyös nyaklánc. Annyi módja van, hogy feldobd! A fekete-szürke-fehér egészen trendi is manapság. Ne értelmezd szűken a ruhatárad! A kosztümkabátot felveheted farmerhez is...


[link]


[link]


Ha esetleg konzervatívabb vagy akkor a feszesebb kombinációkat választod majd. Rajtad múlik, hogy mit mivel kombinálsz. Alakíts ki egy saját stílust, ami te vagy és nem baj, ha fekete-fehér! Ha unod szerezz be 1-2 színes darabot. Ez lehet táska, nyaklánc, bármi csak az a te ízlésed legyen :)

2011. jan. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!