Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 15 évesen mennyire ciki a...

15 évesen mennyire ciki a "gomba haj"?

Figyelt kérdés
Anya szerint nem áll annyira szarul de szerintem szörnyű néhány pillanatban amikor megnézem magam. Ráadásul direkt nem akartam még véletlenül se ilyet... :((
2011. nov. 10. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha hagyod picit nőni olyan lehet, mint J.B-nek(volt mielőtt levágatta), akkor már nem olyan ódivatú... :)
2011. nov. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja remélem fiú vagy!:) 15 évesen már lehetnek saját elhatározásaid a hajaddal kapcsolatban, nyugodtan változtass ha úgy érzed, hogy így nem tetszik, végül is magadnak kell, hogy tetsszen a saját hajad!:)
2011. nov. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lány vagyok... :/
2011. nov. 10. 20:29
 4/7 C0r3 ***** válasza:
41%

Uramatyám.

Az mégrosszabb.

Figyelj,

ha még nem is cikiztek ki, ki fognak érte.

Hidd el, ha nem különbözöl másoktól ,nem lesz

miért piszkálniuk.

Persze nem azt mondom ,hogy mindent úgy csinálj ahogyan ők

,csak a hajstílusban figyelj oda, mert minden fiú előszőr

az arcot, aztán a mellet nézi meg.

Ha ezek közepes minőségűek, akkor a ruhán áll ,vagy bukik a dolog.

Szóval azért figyelj oda magadra.

Ami mostanában divat ,az a sima hosszú egyenes haj.

Ezzel talán még sikereket is érhetsz el,

az a lényeg, hogy ne afroamerikai frizurában próbálj

pasizni, mert akkor bukott 40éves szűz leszel.

A mai korosztálynak ez tetszik.

Próbálj ki valami mást, és ha szebben néznek rád,akkor

már sikert értél el.

Nem kell fújolni, ez az igazság.

Lehet mondani akármit , így leáll a sok paraszt.

2011. nov. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ó!! Hát akkor növeszd!:( De pl vágathatod olyasmire is mit abból a csajcsapatból várjál, Saturdays asszem, na abba van egy csajszinak rövid haja és tök szexi; de ami azt illeti az előző állítás áll,ez a te hajad, mostmár abban a korban vagy, hogy te döntesz a sorsáról!! Ha neked nem tetszik, akkor változtass!:)
2011. nov. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2., én sajnállak, ha csupa ilyen felületes emberrel vagy körülvéve, és te is ilyen vagy. :D de komolyan.

Hát keress egy jobb fodrászt és próbáljatok belőle valamit kihozni, egy kis tépés, borzolás és lehet jó hajad. A gombafazon nem valami szerencsés, mert nem sok embernek áll jól, de előnye, hogy gyorsan megnő, és lehet belőle mást csinálni. Addig csinálj belőle valami kócos, vad frizurát némi wax segítségével, dobd fel kendőkkel, hajráfokkal, csatokkal, csak némi kreativitás kell hozzá.

2011. nov. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Na ő: [link]

[link]

..szerintem kiindulásnak egész jó..

2011. nov. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!