Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak hajammal 2napont...

Mit csináljak hajammal 2naponta mosom az alja tök száraz a teteje meg 1 éjszaka alatt bezsirosdik! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
és nagyon törik meg száraz a vége! De nem szeretném levágatni mert most ugy ahogy hosszú! ÉS ha megmosom nagyon göndör nagyon sok hajam kihullik mig kifésülöm és kopaszodok! Nem lehet valahogy helyre hozni? Valami szer vagy valami? :
2010. jún. 17. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:

dugd a fejed a csap alá, és csak fölül mosd meg :)

Úgy rendesen az egészet meg csak hetene 1x :)

2010. jún. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
valamennyit mindenképp vágass le a végéből, használj olyan balzsamot amit nem kell kimosni, de csak a hajad végére tegyél, sampont meg olyat ami zsíros hajra van pl. Bojtorján-t az a legjobb szerintem, és hetente 1-2szer ricinus olajos pakolás:gyógyszertárba lehet kapni 200FT, rákened a hajadra, ráhúzol egy nejlonzacskót fél órára és nagyon alaposan kimosod.
2010. jún. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem hajhullásra bevált a revalid, de nagyon drága: egy havi adag (napi 3 szem) 5000 ft, én 2 hónapig szedtem és rendbe jött a hajam. a szárazságra jók az eddig leírtak, plusz éna Gliss kur spray-t is szeretem, amit ráfújok (nedvesre vagy szárazra is lehet) és nem kell kimosni


nincs más panaszod? mert a hajprobléma utalhat betegségre is, sztem csináltass egy vérképet a dokinál. lehetsz vérszegény pl.

más tüneted nincs?

2010. jún. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
81%

15.06 vagyok

ez az: [link]

2010. jún. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!