Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Baj ha egy pasi nagyon igényes...

Baj ha egy pasi nagyon igényes és hajpakolást csinál magának, hogy egészséges és szép haja legyen?

Figyelt kérdés
2009. máj. 9. 14:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Nem baj, csak ne lássam, mert meghalok a röhögéstől és akkor ülhet gyilkosságért.
2009. máj. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Sztem nem baj.Inkább legyen ápolt mint hanyag.Én amúgy is/lány vagyok^^/ allergiás vagyok ha valakinek ápolatlan a haja.Igényes vagyok a hajamra és egy pasitól is elvárom ezt.
2009. máj. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

abszolut nem baj, szerintem tök jo, ha valaki ilyen igenyes, de en sem szeretnem, ha latnam a paromat, ahogy hajpakolasban maszkal :)

23 l

2009. máj. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Imádom a piperkőc fiúkat!Egyáltalán nem gáz!
2009. máj. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se gáz!Sokkal jobb hogy ápolod magad,tök jó,én is elvárom a pasimtól,hogy mindig legyen ápolt,és ebbe minden bele tartozik.Engem még az se zavar,ha hajpakolással a fején mászkál:)Csak arra figyelj,hogy ne vidd túlzásba.
2009. máj. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem baj, sőt nem ártana, ha mások is jobban odafigyelnének magukra és igényesebbek lennének.

Amúgy ne haragudj, hogy kérdezem de milyen hajpakolást csinálsz? :D Miből állítod össze?

2009. máj. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
16%
Sztem nagyon gáz! Jó az ápoltság addig oké, h megfürdik, h ne legyen büdős, de azér hajpakolás?? Még én se használok ilyeneket lány létemre.
2009. jún. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%
Egyáltalán nem gáz. Gáz, a zsírtól tocsogó haj, a száraz, seprű haj, igénytelenség, etc. Semmi baj nincs azzal, hogy neked van igényed magadra. Az élet sajnos nem osztott mindenkinek tökéletes hajszerkezetet, úgyhogy inkább ápold, minthogy csúnya legyen.
2009. aug. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
cseppet sem gáz
2009. aug. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem gáz, sőt jó ha valaki ad magára, de ne lássam hogy mászkál hajpakolással!!!
2009. aug. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!