Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Epilátor vagy gyanta? (borotva...

Epilátor vagy gyanta? (borotva, hab, krém) mi a véleményetek? Mi jó a lábra, mi hónaljra, mi szeméremdombra?

Figyelt kérdés

tudnátok esetleg márkákat is ajánlani?

jah és a hasamon van egy \'csík\' mivel érdemes leszednem hogy ne legyen erősebb??,


2009. jún. 29. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:

epilátor:fájdalmas,de nem marad el a várt hatás,és a bőrödet kíméli.

gyanta:fájdalmas,és a bőrt is húzza,esetleg megsértheti a bőrt,de ez is tartós.

borotva:könnyű,gyors,fájdalommentes,de annál rosszabb a hatása.

krém:tartósabb mint a borotva,és nem is tűnik többnek a szőr,mint a borotvától...

Hónalj-szeméremdomb borotva,láb epilátor,vagy ha sietek krém.

2009. jún. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én mindenemet borotválom, azaz 5 perc amibe telik nemtúl megterhelő, a hasamon a csíkot tesco-s kék színű érzékeny bőrre való gyantával szedem le.

próbáltam már veet-tel meg mindenféle "nagy" márkával, de vagy fájt, vagy lese szedte, vagy mind2.

tesco-sban megtaláltam a megfelelőt :D

2009. jún. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
a tescosat,hogy keressem a polcon? milyen színű? és milyen kiszerelésben kapható?
2009. jún. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

világoskék színű, azvan ráírva, hogy wax strips, 20 db-os, ilyen téglalap alakú papírdobozkában van, és sötétebbkék virágok vannak rajta.

egyszerűen csak megkeresed a kozmetikumokat a tesco-ban, és ahol a többi gyanta is van, ott lesz ezis.

2009. jún. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!