Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti levágatnátok a hátközéig...

Ti levágatnátok a hátközéig érő hajatokat, rövidre?

Figyelt kérdés

nagy változást akarok de nem tudom meg merjem-e ezt lépni, mert régóta növesztem nagyon vigyázok rá.. és félek nem állna jól a hosszúkás, vékony fejformám miatt..

Vélemények?


2011. nov. 13. 22:14
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Nekem derékig érő hajam van, soha nem vágatnám rövidre, szeretem így. Egyéként 13 évesen volt már rövid, de nem állt jól. Szerencse, hogy még időben rájöttem, nem most kísérletezgetek...

23L

2011. nov. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
nagyon kicsi koromban volt gomba frizkom utáltam , előtte gyönyörű hosszú hajam volt.. aztán azóta folyton növesztem egyszer volt kb. vállig érő kicsit hosszabb.. az nem volt rossz..(: a kis kori gomba frizko óta nem volt rövid közbe vissza vissza vágok és ennyi (: 20 vagyok (:
2011. nov. 13. 23:33
 13/22 anonim ***** válasza:

Hát a hosszúkás fejhez hülyeség, hogy minden jól áll, tehát ha belevágsz, akkor csakis egy nagyon ügyes kezű fodrászhoz menj, és legyen képed előtte referenciamunkát is kérni tőle akár. :D

Én erősen gondolkodok rajta, de lényegében pár centi híján derékig ér, addig még mindenképp megnövesztem, utána lehet levágatom.

Ez a haj mánia szerintem katasztrófa... mindenki úgy van oda meg vissza. Nem a lábad készülsz levágatni, az dilemma, ez csak haj, ami visszanő. :D És mielőtt azzal jönne valaki, hogy egy nő csak hosszú hajjal nő a pasik szerint blabla... jah, akad ilyen. De szép számmal van az ismerőseim között olyan, akinek egy vagány rövid frizura milliószor jobban bejön, mint egy fazontalan, uncsi, de hosszú haj, ami ugyan tökre nem áll jól 80%-nak, de hosszú, ezért szép, pont. :D

Ha változást akarsz, vágasd le, lehet lesz pillanat, amikor megbánod, de egy ilyen akció után egészen új embernek érzed majd magad. Nem feltétlenül kell tövig vágatni, de egy radikális változás néha jót tesz az embernek.

Amúgy pl. Emma Watson sokkal vagányabbul néz ki rövid hajjal, így már nem olyan egy a tucatból fajta.

2011. nov. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Én úgy 4-5 éve a fenékig érő hajamat vágattam le vállig érőre,aztán még rövidebb lett,fel volt nyírva hátul.azóta már derékig ér.Nem bántam meg,sőt!Egyszer mindent ki kell próbálni!:)
2011. nov. 14. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
nem
2011. nov. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Hátközépig érőt simán levágatnék. Az nem is hosszú (mármint az én szemszögemből). Egy derékig érőnél hosszabbnál már meggondolnám, de ilyen rövid esetében tutira levágatnám. De semmiképp nem Ördög Nórisra, vagy Emma Watsonosra. Szerintem azok irtó rondák, semmi fazonjuk nincs, egyáltalán nem nőiesek. Hasonlóan rövidben is lehet sokkal vagányabb frizurát vágatni.
2011. nov. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

hát, ha nekem is hátközépig érne, levágatnám, bár csak a vállamig. de már derékig ér, és nagyon meggondolnám most. pedig tetszene, jól állna (volt már vállig érő), szeretném magamon. nem tudom, én is ezen vacillálok, főleg, hogy a barátom imádja a hajam :)

19L

2011. nov. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

a derékig érő hajamat most vágattam le olyanra, hogy hátul rövid(a nyakamig ér ma) és előrefelé hosszabbodik, de a vállamig sem ér le. festetem a hajam és már nagyon tönkre volt menve a hajam, ráadásul kibontva utáltam, így mindig összekötve hordtam. elegem lett, hogy nincs rendes frizurám, mosni és fésülni egy kín volt plusz nehéz volt festeni. úgyhogy elmentem egy fodrászhoz és azt mondtam vágd! be lett festve padlizsánlilára(barnáról), egy frankó frizura és mintha nem is én lennék. szerintem nem árt néha a változás, a haj amúgyis visszanő.

mindenki szerint nagyon jól áll.

2011. nov. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

tegnap 22:52

Azt még nm írtam, mikor le lett vágva a hajamból az ismerőseim és rokonaim kérdeztem meg mi a véleményük a változásról, sokan mondták jobb lett röviden, igaz nyakközépig ért hátul, elől rövidebb volt, és volt, aki azt mondta nem baj maj' vissza nő, szerinte a hosszú állt jobban.

Tényleg, ha változást akarsz lép meg, mint ahogy mondták mások is megnő úgyis.

2011. nov. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Szerintem vágasd le, próbáld ki milyen a rövid haj, a hosszú haj úgyis kezd unalmassá válni, mindenki hosszút akar:D
2011. nov. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!