Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti levágatnátok a hátközéig...

Ti levágatnátok a hátközéig érő hajatokat, rövidre?

Figyelt kérdés

nagy változást akarok de nem tudom meg merjem-e ezt lépni, mert régóta növesztem nagyon vigyázok rá.. és félek nem állna jól a hosszúkás, vékony fejformám miatt..

Vélemények?


2011. nov. 13. 22:14
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Én most végleg elhatároztam, hogy még ezen a héten levágatom a hátközépig érő hajamat. Köszi nektek, ti adtátotok az utolsó löketet! :)

okok:

-nagyon el van töredezve a vége, nem szép

-nehéz kezelni, sokszor gubancos

-nincs formája, lelapul

unom már, és ne. is áll jól, erre most jöttem rá :D

Eddig azért nem akartam levágni, mert a rövid hajat nem lehet annyira variálni, de ez nem is érdekel már. Vállig érő, vagy egy kicsivel hosszabb hajat szeretnék. Már volt ilyen hajam, és emlékszem, nagyon jól állt. :) Köszi mimdenkinek! :) 15/L

2011. nov. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Én is ezen gondolkodom már egy ideje,és szerintem megcsnálom.

Nekem hátul hátközépnél lejjebb ér,de még nem derékig,elől pedig a legrövidebb rész nyakamig..szóval ilyen fokozatos.

Vállig akarom levágatni,volt is már olyan hajam nem 1x,úgyhogy nem félek.

Én is azért akarom levágatni mert hosszú és dús is,baromi nehéz kezelni,mosni,fésülni,szárítani,hullik is..mindenhol ott van...ha fúj a szél akkor katasztrófa....plusz könnyebben le tudnám növeszteni a festett feketét,gyorsan nő a hajam,úgyhogy mindig lehetne visszavágni,de ilyen hosszúval soha az életbe nem szabadulnék meg tőle.

A dilemmám nekem is az,hogy barátom imádja a hosszú hajam...meg a feketét is...na de hát ne a hajamért szeressen :)

2011. nov. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!