Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti levágatnátok a hátközéig...

Ti levágatnátok a hátközéig érő hajatokat, rövidre?

Figyelt kérdés

nagy változást akarok de nem tudom meg merjem-e ezt lépni, mert régóta növesztem nagyon vigyázok rá.. és félek nem állna jól a hosszúkás, vékony fejformám miatt..

Vélemények?


2011. nov. 13. 22:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Egyértelműen nem.
2011. nov. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Egyértelműen. 17/F
2011. nov. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Attól függ. Mennyire rövidre? Én a derékig érő hajamat levágattam nagyon rövidre, és el kell mondjam van olyan nap hogy visszasírom a hosszút :D Ha van türelmed hogy mindig beszárítsd, stb., akkor vágj bele. Egyébként a hosszúkás fejformához minden hajtípus jól áll :)
2011. nov. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Nem. Általában a nagy változást megbánják az emberek
2011. nov. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
63%
Soha az életben nem vágatnám le. Egy nő ékessége a szép hosszú haj. Ha levágatod, csak egy szürke egér maradfsz. Lásd Ördög Nóri. Élőben úgy néz ki, mint egy fiúcska.
2011. nov. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Hát ezzel sajnos nem teljesen értek egyet. Ördög Nóri speciel rossz példa. Nekem pl. mindenki szerint kifejezetten jól áll a rövid haj. Ez függ az illető öltözködésétől, arcformájától, stílusától. Egy nő ne azért legyen már NŐ mert hosszú a haja, hanem mert tud viselkedni.
2011. nov. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Ha megfordulna a fejemben, biztos hogy levágatnám. Fiatal vagyok, visszanő alapon. :D

Én úgy gondolom, h fiatalon kell megtalálni, hogy mi az ami igazán jól áll, hogy később azt tökéletesíteni lehessen :)

Az meg, hogy később megbánnám.. Hát és? A végleges szőrtelenítésnél is visszanőnek a szőrszálak, mért pont a hajam ne nőne vissza? xD

20L

2011. nov. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Én vállih vágnám le. Nekem kb. a lapockám aljáig ér, én is gondolkodom a vágatáson. Lehet, hogy tavasszal belevágok, szó szerint. :) 15/L
2011. nov. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Hehe :) Egyetértek veled 7.
2011. nov. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Anno 1x vágattam le, de azért kaptam pénzt is, ilyen hajmodellkedés volt, fodrászoknak bemutató. Aztán alig bírtam kivárni h megnőjön újra! Be is festették (ticián vörösre), csak hogy nekem nem tetszett már, h festessem mindig hajam, az eredetire festettem be (gesztenye barna) és mikor lenőtt háp nm szép látvány lett, 10cm le kellett vágatni:( azóta megnőtt kb.2é és már csak visszavágatok belőle!! Párom♥ szerit kéne 10cm levágni, nm fogok nekem így jó!

Gondold meg jól. Idén úgy dobtam fel, barátnőm egy tincset rubin vörösre be festet.

Ám volt már sok féle a hajam..

Kiskorod óta ilyen nagy? Hány éves vagy?

2011. nov. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!