Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire terjedt el a férfiak...

Mennyire terjedt el a férfiak körében is a borotválkozás? Ha igen, símára vagy "borostásra? "

Figyelt kérdés

Ja, és mennyi idő alatt nő vissza, eredeti hosszára?

Vizitúraára készülünk, ahol feltételezett napimádók is lesznek. Pontosan azért gondoltam arra, hogy én is kipróbálom, de pontosan az tart vissza, nehogy furcsán nézzenek rám. (Mert egyébként nem vagyok furcsa.) Vann-e ennek higiéniai értelme is, vagy csak hóbort?


2009. máj. 10. 09:32
 1/4 anonim ***** válasza:

simára. de ha nem akarod nem kötelező, emiatt nem fognak furcsának nézni (szerintem)

eleinte viszkethet, úgyhogy ha a napokban mész akkor ne most kezdd el, ha állandóan vakarózol az rosszabb.

2009. máj. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Már mint milyen testrészre gondolsz? (nem kötekedésből kérdezem,én is borotválok)
2009. máj. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Más a szex rovatban tesz fel ilyen kérdést, de mivel nem akartam ebbe az irányba eltolni a "csevegést" itt tettem fel, de a moderátorok miatt nagyon árnyaltan kellett fogalmazni. (Bár a napimádók-kal ki is mondtam a szokásainkat.)
2009. máj. 11. 17:52
 4/4 anonim ***** válasza:

Nyáron én is borotválok,simára.

Nekem havonta kb. 1 centit nő és mivel nekem 12 cm-es a szőröm (mértem) úgy 1 év alatt nőne vissza.

Szerintem inkább hóbort mint higiénia,bár ezen sokan vitatkoznak,de nekem sokkal jobb szőrtelenül.Biztosan lesznek akik furcsán néznek majd rád,de már sok férfi borotvál biztosan nem Te leszel az egyedüli.

2009. máj. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!