Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit ajánlotok ilyen szerencsét...

Mit ajánlotok ilyen szerencsétlen arcbőrre?

Figyelt kérdés

Na..tehát. 21éves vagyok, és már kb. 7éve ez van..

Az arcom tele van pattanással, de nem azok a gyulladtak, hanem a picikék..mitteszerek is vannak, de azok nem annyira látszódnak..Ha arcot mosok bármilyen termékkel, pl. este fürdéskor, tisztára kiszárad, húzódik, de félóra múlva meg már vastagon áll rajta a zsírréteg, úgy, hogy semmit nem kentem rá.

Valaki tud valami jó tippet rá? Erre, hogy ne legyen se pattanásos, se zsíros és száraz sem. Nem is értem, hogy hogyan lehet egyszerre zsíros és száraz. Hámlik, de mégis fénylik a zsírtól..:(

Már annyi mindent kipróbáltam, és semmi se használ, még csak vissza sem húzódnak a pattanások:S

Avonos,Clean&Clear,Különböző gyógyszertári pattanás elleni szerek, sok-sok folyadék, rendszeres testmozgás, hús kerülése, kenyér kerülése, kozmetikushoz eljárogatás..

semmi nem használ:( és ez eléggé borzasztó, mert nem merek normálisan beszélgetni valakivel (tudom gyerekes, de na, engem zavar, hogy az összes barátnőmnek szép az arca)..Segítsetek. :)


2011. nov. 15. 23:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Miután megmosod, kenj rá valami sűrű, "zsíros" krémet! Nekem ez használt, nem lett utána zsírosabb, csak pont jó, szebb is lett a bőröm.
2011. nov. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Aknesolt próbáltad?
2011. nov. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kombinált a bőr.Kétféle termékcsaládot kell használni.Ahol húzódik zsírosabbat a többire szárítót.Szerintem még nem rendeződött a hormonháztartás.Ne válassz drasztikus megoldást.
2011. nov. 16. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát, a zsíros krémet azért nem merem, mert szerintem attól csak több pattanásom lenne:( és sajnos, arcmosás után (még ha csak sima vízzel mosom is) mindenhol húzódik, egyedül a szemem környékén nem..:S

Igen, próbáltam az aknesolt is, de nem használt semmit:(

2011. nov. 16. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!