Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fel akarom dobni a hajamat!...

Fel akarom dobni a hajamat! Mit csináljak vele? Valami extrémebre gondoltam.

Figyelt kérdés

Hosszú fekete,hát középig ér.Gondolkodtam rajta hogy esetleg oldalt felnyírom....

Bármi jöhet,kép is!


2011. nov. 19. 20:17
 1/9 A kérdező kommentje:
21/L
2011. nov. 19. 20:20
 2/9 anonim ***** válasza:
70%

Nem tudom, nálad ez már az "extrém" kategória-e, de szerintem jól nézne ki, ha a hosszát meghagynád, és az alját úgy (10-12 cm) befestenéd tűzpirosra.

Szerintem ez jól néz ki, bár attól függ passzol-e a stílusodhoz..

2011. nov. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%

nehooogy levágaasd:O:O

a hosszu haj a legszebb és sztem ne is nyirass bele

inkább néha süsd be vagy vasald ki .. a hosszu hajból sok féle frizurát lehet csinálni

2011. nov. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A hosszát mindenképpen meg hagyom :)
2011. nov. 19. 21:37
 5/9 anonim ***** válasza:

Neee... Az olyan csúnya. Én a helyedben befesteném ilyen "ombre" stílusra. Ezt most nagyon, szerintem tök jó. :)

[link]

[link]

[link]

Ha így nem elég extrém, akkor a szőkítés után rámehetsz valami más színnel, mondjuk kékkel, zölddel vagy lilával, szerintem nagyon állat lenne.

[link]

Én is gondolkozom rajta, lehet megcsinálom valami színesre a hajam végét.

2011. nov. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezt most nagyon menő, azt akartam írni. :)
2011. nov. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
szia elől 2 nagyobb tincset befesthetsz extrémebb színre a tarkód pedig felnyiratod olyan fül magasságig:) azt el fedheted ha később nem tetszik már. képet majd küldj ha kész a frizkód:)
2011. nov. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
vagass tarajat
2011. nov. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Bele ne nyírass az nem extrém hanem undorító... Aki a képeket linkelte, őt támogatom tök jó :)

De én még mindig a természetesség híve vagyok.

2011. dec. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!