Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az alábbi szoli elötti krémek...

Az alábbi szoli elötti krémek nem foltosítanak (nem tartalmaz barnítót), nem leszek tőlük vörös, magyarul, ténylegesen barnít, és hatásosak? MELYIK a favorit nektek? / Melyik ad Szép barna színt?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


2011. nov. 21. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Jobban barnulsz szolikrémmel igen.Sajna minél drágább annál jobb,így az általad linkelt termékekről nem tudok nagyon jókat mondani...nem túl hatásosak,mindenesetre a semmitől több.

Először természetesen "vörös" leszel,sőt krémmel jobban is,mint anélkül,mert hatásosabb vele a barnulás. Dehát a vörösség később szinte mindig barnasággá alakul.Na azt hiszem válaszoltam mindenre.

Ja és Nekem ez a kedvencem: [link]


Gondolom az összes Australian Gold termék jó,Nekem még csak ehhez volt szerencsém.:) Tuti jó!:)


Jó barnulást!

2011. nov. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Dr.kelent ne!

Australian Golg az jó,vagy Tannymaxx.

2011. nov. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!