Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan borotváljam le a...

Hogyan borotváljam le a hajam? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Szeretném leborotválni a hajamat, ugyanúgy kell mint borotválkozáskor, borotva hab majd utána neki is lehet fogni? Nem fog tőle kipattogni a fejbőr? A másik pediglen az, hogy könnyen kiszárad a fejbőröm, mit csináljak vele, kenegessem krémmel? Illetve hány naponta szoktátok borotválni. Előre is köszi.
2011. nov. 24. 16:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csináld géppel.
2011. nov. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Inkább ne borotváld le ha csak nem vagy skinhead vagy vin diesel majoló inkább növeszd meg vmi divatos zselézős frizurára jobban jársz hidd el :)
2011. nov. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2. Ez egy rossz sztereotípia, miszerint akinek borotvált a haja az "rasszista". És egyébként nem, nem vagyok Vin Diesel majmoló. Szimplán a mai hajviseletek nem nekem valóak. A zselézett haj szintén nem az én világom, nem beszélve arról hogy kinek van ideje ezzel bíbelődni. De ha lehet akkor maradjunk a kérdésemnél.
2011. nov. 24. 22:26
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

http://www.youtube.com/watch?v=M54pCKmVa5M

szerintem utána kend be 100%-os finomítatlan shea vajjal! jót tesz a záraz bőrnek táplálja és nincs benne kőolajszármazék egyéb adalékanyag mint a a bolti márkás kencékben

2011. nov. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

22:43

Hogy ez nekem miért nem jutott eszembe, hogy angolul keressek rá a youtube-on :P Amit említettél shea vaj, biztos jó lehet, már csak az árából kiindulva is. Te használtad már ezt a készítményt? Illetve azt nem tudod hogy Rossman vagy DM-be kapható-e? Köszönöm a válaszodat.

2011. nov. 24. 22:53
 6/11 anonim ***** válasza:

Én nem borotválom a fejemet amúgy mert lány vagyok de a shea vajat mint testápolót használom,nekem bevált már csak azért is mert tudom hogy ez természetes. Bioboltban lehet kapni,lényeg hogy finomítatlan legyen 100%os, illatra olyan mint talán a füge sokaknak nem "ízlik".nekem ilyne van [link]

de nem akarok itt reklámot csinálni de lényeg hogyha száraz a bőröd akkor legalább esténként azért kend be valami jó zsíros könnyen beszívódó krémmel,és sapkát mindenféleképpen viselj.

2011. nov. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ahogy olvasom elég sok mindenre alkalmazható. Ha sikerül találnom valamelyik boltban akkor tuti kipróbálom, hátha beválik. Még egyszer köszi szépen.
2011. nov. 25. 16:58
 8/11 anonim ***** válasza:

Vegyél egy hajnyírót és azzal vágd le, vagy menj el fodrászhoz. Nekem csak oldalt van felnyírva egy-egy csíkban(kb. olyan szélesben mint a hajnyíró szélessége), kb. hetente szokta anyósom lenyírni, de ez is változó, mikor van épp időnk, illetve kedvünk hozzá. De úgyis látni fogod majd, hogy mikor kell.

19L

2011. nov. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 turak91 válasza:
2004 nyaran vagtam le eloszor a hajam geppel. Egy jo fejmosas utan, borotvagellel bekentem, " oldschool" zsiletpenges borotvaval levittem mindent. Ujra megmostam es megmasziroztam kek Nivea kremmel. 20 percembe telt. Egeszseges egyenletes fejem van. Nem ajanlom ha valaha is betorted a fejed. 2 naponta szoktam borotvalni, a szakallammal egyutt. +- 5perc. Sok sikert!
2011. dec. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

22:57

Köszönöm ezt a kielégítő választ, pont ezekre voltam kíváncsi.

Megy a zöld ujjacska.

2011. dec. 30. 11:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!