Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csúnya a bőröm, valami jó és...

Csúnya a bőröm, valami jó és hatásos megoldás?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, de az arcom ma is úgy néz ki, mint 15 évesen. Folyamatosan jönnek pattanásaim. Voltam bőrgyógyásznál 1,5 éve ajánlott egy alkoholos tisztítót, de az sem vált be. Jelenleg Neutrogena-t használok, minden nap, de nem sokkal jobb. Így is 2 naponta jön ki új. Nyomkodni nem szoktam, amikor leradírozom este Neutrogena-val, kb. 2. napra szépen visszahúzódik, de akkor is marad piros pötty, és az valamikor hetekig ott van. Valami jó, akár házi praktika is érdekelne, mert egyre jobban idegesít. :(
2011. nov. 27. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Szoktál alapozót vagy púdert használni? Mert bizony az is kihozza!

Vagy próbáld elkerülni az olajos ételeket, a mogyorót, chipseket, stb, interneten találsz róla több infót.

2011. nov. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Semmi sminket nem használok, soha nem is használtam. Ételekre vigyázok, mert 2 szemtől is kipattogok. :(
2011. nov. 27. 20:15
 3/4 anonim válasza:

Lehet, hogy az arctisztító sem tesz neki jót, amit épp használsz, próbálj ki másokat is.

Én 3-4 naponta használom a Dermofil pasztát (Rossmann, DM, 1000 Ft körül [link] ), esténként pedig a Forever Aloe First sprayt ( [link] ), és azóta szinte semmi problémám a bőrömmel, pedig előtte én is nagyon szenvedtem vele.

Ja, és kéthetente gőzölök zsályával vagy kamillával.

2011. nov. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
lehet hormon gond is, vizsgáltasd ki magad. addig is a gőzölés nagyon jó, én kétnaponta szoktam kamillával, előtte arcradír, utána pedig egy teafás összehúzós maszk.
2011. nov. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!