Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Heti 2x SZOLI 12 percre?...

Heti 2x SZOLI 12 percre? Szerintetek?

Figyelt kérdés

kreol bőröm van,egysáltalán nem érzékeny meg ilyenek

heti 2x fogok járni 12 percre,csokiszoliba,és bekenem magamat egy csokis krémmel,ami elvileg nagyon barnit:P

kb hány honap alatt leszek szép barna?


2011. nov. 29. 14:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia , én is hetente 2 szer járok 10 percre , van hogy 3 szor megyek . Így nekem már 3 hét alatt nagyon látszik !
2011. dec. 1. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

most fogok venni szoli bérletet, 10+2 alkalomra mehetek (6 percre) és most egyet fizet,kettőt kap akció van..szval ugyfogom csinálni hogy egy alkalommal 12percre megyek:D

és nekemis meglátszik mostmár,pedig 3x voltam:)

2011. dec. 1. 19:42
 3/10 A kérdező kommentje:

ja és szerinted kiprobáljam az állós szolit?

a csaj aztmondta idáig szinte mindenki megégett 6perc után is,és volt egy csaj aki anyira megégett hogy aztmondta soha többé nem megy szoliba. viszont aztmondta hamázlim van és nem égek meg akkor nagyon barna leszek 6perc után.

kreol bőröm van,sosem égtem még le napon,sose hámlott még a bőröm,és sose használok naptejet. szerinted merjek kockáztatni?:S

2011. dec. 1. 19:44
 4/10 Ci.ara ***** válasza:

Szia!

Nekem is kreol bőröm van életemben talán 3x ha leégtem de én a te helyedben nem merném bevállalni az állót vagy csak úgy h most jön a téli szünet és majd akkor ha nagyon le is égsz akkor otthon tudsz maradni"

2011. dec. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szia.szerintem nagyon sok.heti 1x max 6perc.
2011. dec. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is rengeteg...
2011. dec. 10. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
A heti 3 sok,nagyon!Szerintem heti 2x9 max!Úgy vélem ha csokis krémmel mész heti 2x akkor nagyon hamar barna leszel,nem kell 1 hónap se hozzá,csak nem szabad leégni és van egy szint ami utána a bőr már nem képes barnulni!Ne "stresszeld" a bőröd feleslegesen hiszen a bőr nem felejt!A krémet mindig használd majd mert szolizás alatt sok nedvességet veszít a bőr,ezért nagyon kell hidratálni!
2011. dec. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem a heti 2x 12 perc nagyon sok, akár krémmel mész akár nem. Viszont ha már csokis krémet használsz mondjuk egy 9 perccel is szép barna színt fogsz elérni elég hamar. A rendszeresség ami fontos, de heti 2 alkalomnál többet ne is szolizz.

2011. dec. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Szia!

Szerintem is a heti 2x9 perc elég.

A rendszeresség a fontos és a mértékletesség!

2012. ápr. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Hali,

Szerintem is sok a heti 2X12 perc!0.3-asban 5-6 naponta 12 elég!

:)

2012. máj. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!