Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok mondani házilag...

Tudnátok mondani házilag elkészíthető SAMPON "receptet"?

Figyelt kérdés
Mivel ekcémás a bőröm, minden sampon ill. balzsam irritálja valamelyest. Balzsamreceptet már találtam (olíviaolaj+ecet), de azt is várnék még szívesen ha tudtok az én hajamnak megfelelően: vékonyszálú, töredezésre hajlamos, szőke, közép hosszú. Előre is köszi a válaszokat!=)
2011. nov. 30. 10:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Száraz hajra tojás sárgáját szokták használni,,hajhosszától függően ,neked kb 2-3 tojást jól felvered,tehetsz bele illó olajat egyrészt elveszi a tojás szagát,másrészt jó tesz a hajnak.Lehet,tea faolajat,vagy rozmaring olajat,narancsolajat,attól függ milyen a fejböröd,hamar zsirosodik vagy kevésbé.Le szokták öbliteni alma ecetes vizzel,1 liter vizbe 1 evőkanál alma ecet.
2011. nov. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az előző hozzászóló írta, hogy teafaolajat csepegtethetsz bele, de szerintem azt nem ajánlatos mert szárítja a hajat!
2011. nov. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nézz körbe a lush termékei között....vagy a mannaszappan.hu-n....itt mind mind házkészítés szappant, sampont és kozmetikumokat stb. találsz....nem mondom, van ami kicsit drágább, mint egy boltba vásárolt párszáz ftos sampon....de valószínűleg ekcéma nélkül is megéri.....mivel mindmind házikészítésü...kezek csinálják...nem tömeggyártásos:)

23L

2011. dec. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha csak 1-2 cseppet teszel a teafából nem lesz semmi baja.Meg attól függ milyen a haja,mást olajat is tehet bele.

Bár az is igaz hogy nem mindenki szereti ezeket a tojásos dolgokat.

2011. dec. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!