Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Magas homlokhoz milyen haj...

Magas homlokhoz milyen haj áll jól?

Figyelt kérdés

Már kiskorom óta frufrum van, elöl, ilyen sima egyenes. De már nagyon utálom. Minden nap vasalni kell, mert elfekszem, különben sehogy se áll, és elég sűrű is elöl. Nem tudtok valami olyan hajat, ami nagy homlokhoz jól áll? A fejem is inkább hosszúkás. :( 16.-án megyek fodrászhoz, most elég hosszú hajam van, hátam közepéig ér kb. De szerintem mellig vagy vállig levágatom, mivel sokáig volt hosszú hajam és már el van töredezve, akármit csinálok vele, meg nagyon hullik is. Csak elöl kéne még valami..

15/L


2011. dec. 2. 16:25
 1/6 A kérdező kommentje:
Linket esetleg küldenétek? :$:)
2011. dec. 2. 16:26
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kell a frufru. Nekem is magas a homlokom, de kerek arcom van és nekem nagyon jól áll a frufru. Egész felülről jön le, tehát nem csak pár szál.
2011. dec. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De mindenképpen mást akarok, valami oldalfrufrut ami esetleg takarná a homlokom. 1000 éve ilyen hajam van, az se érdekel ha rosszul fog állni a következő, de elég rosszul érzem ebbe magam, meg sehogy se tud jól állni.. :S
2011. dec. 2. 16:39
 4/6 anonim ***** válasza:

Az oldalfrufru szerintem jól állna, és azzal talán kevesebb a macera. Próbáld ki :)

[link]

2011. dec. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ilyesmik inkább:


[link]


[link]

2011. dec. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

vagy a frufru-részt csatold a fejed tetejére

[link]

2011. dec. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!