Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Amióta levágattam a hajam,...

Amióta levágattam a hajam, korpásodik. Mitől van ez? Mit lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés
régebben olyan 6-7 centis hajam volt, most levágattam 9mm-esre, és azóta elkezdett korpásodni a fejem. mi miatt? ez elmúlik?
2011. dec. 5. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet megfázott a fejbőröd.. Gondolom, hogy nem fedi annyi haj, akkor picit érzékenyebb...

Én múltkor pont ugyanígy jártam hogy megfázott a fejem, (és korpák tűntek fel rajta) amikor hirtelen jött a hideg, a feminán, meg a google-ba találtam házi praktikát, 1 használat után rendbe jött!!:)

2011. dec. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hát vagy tényleg megfázott, vagy csak véletlen egybeesés, vagy a fodrász nem túl higiénikus és megdobott mondjuk valami frankó gombával.

Sapkát hordj, ne akkor moss/száríts hajat, amikor 1-2 órán belül kimész. Ha nem múlik el pár héten belül, akkor próbálkozz nizorallal pl, ha az se hat, tégy egy látogatást a bőrgyógyásznál, lehet hogy pikkelysömör pl. De nagyon sok más oka is lehet.

Váltottál pl sampont?

2011. dec. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
sampont nem váltottam, lehet hogy tényleg megfázott a fejem, mert fodrász után amikor mentem hazafelé fel is tűnt hogy mennyivel hidegebb volt :D akkor megpróbálom hogy hordok sapkát hátha elmúlik :) köszönöm a segítségeteket!
2011. dec. 6. 21:22
 4/6 anonim ***** válasza:

Első vok, én egy-két kanál joghurtot kevertem össze egy olyan 2 teáskanál szódabikarbónával és ezt vittem fel a hajtövekre, olyan 10 percet-negyed órát hagytam rajta(amikor picit csípni kezdett vártam még kb.1 percet és lemostam), és azóta nincs.:) (nekem a fodrász mondta, hogy megfázhatott, attól is korpásodhat, és ezért keresgéltem házi praktikát, 2-t ötvöztem és elmúlt!:)

És bocsi a félretájékoztatásért, Kiskegyed oldalon volt(nem a feminán-bocsesz), ide is linkelem neked: [link]

2011. dec. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
jaa, köszi :D mert feminán kerestem és nem találtam, de akkor ez jó lesz :)
2011. dec. 9. 22:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Majd írd meg hogy bevált-e valamelyik!:)
2011. dec. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!