Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon zsíros és vízhiányos...

Nagyon zsíros és vízhiányos arcbőrre valami hatásos krém létezik mert én már mindent kipróbáltam de semmi nem használt?

Figyelt kérdés
2011. dec. 7. 11:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Neked is olyan szinten zsírosodik az arcod, hogy megmosod a hajad este és reggelre az eleje a hajadnak (ami belelóg az arcodba) tiszta merő zsír?

Mert akkor nincs megoldás....én már évek óta ezzel szórakozok és őszintén mondom a hócipőm tele van!


20n

2011. dec. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem ez vált be: Nivea Visage Young Control Shine. A többi zsíros bőrre való gyógykrémmel (Vichy Normaderm, Bioderma, La Roche) az a bajom, hogy nem hidratálnak. Pedig ezek marha drágák. Egyébként az előttem szólónak is mondom, hogy nekem rendkívül sokat javult a bőröm, mikor száműztem mindenféle csokit, süteményt, chipset, snack-et, hozzáadott cukrot az étrendemből. Alapból nekem is olyan zsíros a bőröm, hogy nem is tudok magamnak frufrut vágatni, különben naponta moshatnám, olyan zsíros lesz...
2011. dec. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mit és mennyit isztok egy nap?

Legalább két liter víz lenne az ideális, esetleg tea, de cukor és édesítők nélkül. Az üdítőket, gyümölcsleveket felejtsd el. A megfelelő belső hidratálás meg kell oldja a vízhiányosság problémáját.

A zsírosságnak sok oka lehet, az édesség pl csak egy, nálam pl. nem oszt, nem szoroz, mennyi csokit eszek, barátnőmnél meg eléggé. Lehet fűszer, allergia, hormonprobléma, stb.

És egy út egy rendes bőrgyógyászhoz sem árt, ha tényleg extrán zsíros a bőr, az semmiképp nem normális (bár sanszos, hogy a vízvesztést akarja megakadályozni a szervezeted.

Ajánlom egy fél évig idd a vizet, mint a gödény, utána vesd össze a helyzetet a mostanival.

2011. dec. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!