Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 22évesen még mindig full...

22évesen még mindig full mitesszeres az egész arcom, nyakam, hátam, mellkasom.1gyógyszeres kezelésen túlvagyok de rá egy évre visszajött. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Sok millio kenceficét kiprobáltam, de semmi.. nem eszek zsíros fűszeres színezékes stb ételeket. vízet teát iszom. nem vagyok tulsúlyos se. lelkileg is rendben vagyok. vmi természetes megváltást szeretnék... néhanéha kibukok rajta, és félek hogy a böröm miatt hátrányos megkülönböztetésben lesz részem, ha majd komoly munkába szeretnék állni. köszönök minden segítséget

/Amiket probáltam: gyógyszertári ecsetelők, roaccutan, vishy, garnier, clean and clear, synergen, élesztös pakolás, teafaolaj.../


2011. dec. 8. 09:18
 1/10 anonim ***** válasza:

próbáld meg a természetgyógyászt!(akupunktúra,köpönyegezés)


a menstruációd rendben van?


voltál már hormonvizsgálaton?

2011. dec. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én teafaszappant használok, nekem segített. Reggel-este azzal mosom az arcom.


[link]

2011. dec. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nagyon pattanásos voltam még 20 éves koromban is. Elmentem egy magánrendelésre bőrgyogyihoz és mondtam neki, h végleges kezelést kérek. Gyógyszeres és lézeres kezelést ajánlott, az utóbbi volt a drágább, ezért az elsőt választottam. Fél éven keresztül gyógyszert szedtem és egy éjszakai kencefincével kentem a pofám. Összesen benne volt vagy 60.000-ben, de elmúlt. Ma már nagyon ritka, ha egy-két pattanás elő-előjön. Egyébként a gyógyszeres kezelést is lehet újra kezdeni, mondta a doki is, ha esetleg később megint előjönnének.


29/F

2011. dec. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

hát vagy nem jó orvosnál voltál, és rosszul számolta ki a kezelés szükséges idejét, vagy hormonális okai vannak.

Sajnos lehet alkati dolog is. Én is tele vagyok velük sajnos, és semmi nem használt eddig - bár a gyógyszeres kezelést még nem vállaltam be.

A legtöbb munkában nem akadály, sminkkel és rendszeres kozmetikus mellett azért nem akkora probléma, hogy emiatt mutogassanak rád. Egy gennyes akne azért sokkal rosszabb lenne, nem?

Havonta kozmetikus, heti egyszer otthon is kinyomkodhatod a kritikusabb részeken. És ha nem volt olyan vészes a reo-kúra, esetleg adj neki még egy esélyt. ^^

22L

2011. dec. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mindenképpen magánrendelésre menj mivel az SZTK orvosok szűk látókörűek és nem együtt érzők.


Szerintem írasd fel vele ezek közül valamelyiket:

FINACEA

SKINOREN

2011. dec. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem vtam hor,mon vizsgálaton meg ijenekn nem szedek semmilyen gyógyszert, roaccutant mégegyszer biztos nem.. erősebb gyogyit ajánlott feladtam ott a gyogyszereket. természetgyogyászat nemtom h müködik. magánrendelés és fizetni kell? soha nem vtam nálunk nem nagyon van de elmennék esetleg máshova.
2011. dec. 9. 21:22
 7/10 A kérdező kommentje:
némi önkontrollal már a piros bigyokat lecsökkentettem de közelröl látszik meg a régi hegek:(
2011. dec. 9. 21:23
 8/10 anonim ***** válasza:
A magánrendelésen persze hogy fizetni kell , ott rendes a doki és nem valami goromba fráter mint némelyik SZTK orvos.
2011. dec. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
mennyit kell kb fizetni?
2011. dec. 10. 20:15
 10/10 anonim ***** válasza:
8000 általában a magánrendelés de lehet kevesebb is.
2011. dec. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!