Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol találok 5-ös fokozatú...

Bloody Bory kérdése:

Hol találok 5-ös fokozatú extra erős férfi hajlakkot?

Figyelt kérdés
Hol találhatok Budapesten, vagy milyen üzletekben lehet kapni/érdemes megnézni ilyen hajlakkot? (Öcsémnek kellene.)
2011. dec. 8. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:
a tesóm a sarki boltba vette :D
2011. dec. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
van olyan h férfi hajlakk??:D sztem nincs...vegyél neki sima ötös hajlakkot:D
2011. dec. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A taft hajlakkok elég ragadósak, szóval attól tuti megáll a haja.
2011. dec. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Jó, a sarki bolttal nem megyek semmire :), azért írtam a kérdést, hogy ne kelljen a nyakamba vennem a várost 1 db hajlakk miatt. Amilyen boltokba én járok, azok egy sima ABC valamint Lidl, Tesco, Penny, Aldi - de itt nem találtam eddig.

Esetleg valami márkát tudnátok mondani(ha lehet, ne méregdrága márkát), ami gyárt férfiaknak is terméket, meg boltot, ahol azt biztosan meg is tudom venni??? Mert szerintem az öcsém megölne, ha a kezébe nyomnék egy "női" hajlakkot és azzal küldeném el a sulidiscoba.


(Bevallom, eddig egyszer vettem hajlakkot, az valami Taft volt, és fogalmam sincs milyen erősségű, eddig nem is tudtam, hogy a hajlakkoknak különböző fokozatai vannak. Hogy van-e külön férfi meg női hajlakk, azon nem vitatkoznék, nem igazán érdekel. Csak az elég gázos lenne szerintem, ha egy rózsaszínflakonos, hosszú szőke hajú nővel mintázott hajlakkot vennék az öcsémnek - úgyhogy csak van valami specifikus termék férfiaknak is, és én olyat szeretnék találni.)

2011. dec. 9. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!