Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehet valami hátránya/káros...

Lehet valami hátránya/káros hatása annak, ha hintőporozom a hajam?

Figyelt kérdés

Általában két nap után szoktam behintőporozni este, hogy ne zsírosodjon, így 3. nap egész tűrhetően néz ki. (Aznap este megmosom.) Örömmel nyugtáztam, hogy ez egy milyen klassz, hatásos módszer, viszont mióta ezt csinálom úgy érzem, hogy a hajam frissen mosva is olyan tapadós, ragadós, vagyis nincs valami frissen mosott hatása. Ezt beképzelem (illetve mástól van), vagy köze lehet a hintőporozáshoz?


Aki még él evvel a módszerrel, tapasztalta valami hátrányát?


2011. dec. 8. 22:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én szárazsampont használok ami ugyanaz. Szerintem nincs ilyen hatása, ha alaposan megmosod a hajad akkor mindenképp kijön belőle a hintőpor :)
2011. dec. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is szoktam így helyettesíteni a hajmosást.Nekem nem ragad,de ha rászórod utánna nagyon alaposan ki kell fésülni,hisz felszívja a zsíradékot így lehet,hogy ezért tapad.
2011. dec. 9. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:) Lehet, hogy nem fésülöm ki elég jól.. (már előre félek a fésűnyomoktól, ezért nagyon óvatos vagyok).


Egyébként a száraz sampont ugyanígy kell használni, vagy az a "rendes" sampon, hajmosás helyett van?

2011. dec. 9. 11:32
 4/5 anonim ***** válasza:
A száraz sampon nem tisztít olyan jól,mint a rendes sampon.Én a kettő között szoktam.Próbáld meg törölközővel a fejbőrről ledörzsölni,így hátha nem tapad annyira rá.
2011. dec. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, megpróbálom!:)
2011. dec. 9. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!