Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rengeteget vártam arra, hogy...

Rengeteget vártam arra, hogy megnőljön a hajam, viszon most nagyon ronda. Töredezett. Le kell vágatnom belőle egy csomót. Van valami olyan amitől kb.1 év alatt (jövő szptemberre) megnő?

Figyelt kérdés
2011. dec. 10. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
ricinusolaj,vitaminok
2011. dec. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A ricinusolaj biztosan hat ? Egyébként köszönöm! :)
2011. dec. 10. 20:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen,saját tapasztalatból mondom,csak ne várj előre csodát,pár hónap míg beindulhat.
2011. dec. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm :)
2011. dec. 10. 22:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem egyéni dolog, nálam több hónap (kb fél év) pepecselés után se volt semmi hatása a ricinusolajnak. :D De hátha bejön neked. (viszont a patikusok és a bőrgyógyászok óva intenek tőle egyébként)

Először is fontos, hogy ne sajnáld, és levágasd az összes törött részt - ellenkező esetben vissza fog törni nagyon hamar, és megint vágathatsz egy csomót. És utána is azért 3 havonta vágass belőle egy picikét.

Fontos, hogy kívülről is ápold, vannak nagyon jó hajpakolások, pénztárcádhoz szabottan vegyél, ha csóró vagy, ajánlom a Kallos lattét, ha többet megengedhetsz magadnak, nézz sét egy fodrászkellékesben, és vegyél valami professzionális terméket.

De a legfontosabb, hogy belülről megfelelően legyen táplálva, kívülről kenhetsz rá akármit, nem lesz jobb. Sok vitamin (akár célzottan szépségvitaminok, de szerintem valami multivitamin is jó), egészséges táplálkozás, és sooooook-sok folyadék.

Plusz ha korpás és/vagy zsíros a hajad, nem ártana kideríteni az okát, és kezelni, mielőtt elkezd még hullani pl.

Ugyan így nem olyan gyors az eredmény, de hiába hosszú a hajad, ha ronda, és egészségtelen, nem? :) Nem tudom mennyire hosszút akarsz milyenből, nekem válltól megnőtt derékig így 3 év alatt, és olyan átlagos tempóban nő a hajam, egészséges, igaz nem is festem, vasalom, stb, az lassíthat ugye a dolgokon. :D

De szeptemberig 10-15 centit simán nőhet akár. :)

2011. dec. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!