Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Feketére festettem kb 3 évig...

Feketére festettem kb 3 évig a hajam leszivatta fodrász most vöröses barna. Tovább szivassam?

Figyelt kérdés
szóval vágni kellett belőle de viszonlag egászséges és szőke hajat szeretnék elérni október végén lett hajradrral leszedve(már amennyire lejött) a fekete és december végén akarnám megint szivatni.szerintetek várjak még?
2011. dec. 13. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne szivassd tovább, mert alig lesz hajad a végén.. szerintem hagyd így ez így is szép.. scak gondolj bele, h most mennyi hajad van, és ha még tovább leszivatod szőkére, akkor harmad ennyi lesz :/ Ezért mondja sok fodrász (úgylátszik a tiéd nem mondta) h feketéről szőkére nem lehet festeni...
2011. dec. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
sok hajam van tulajdonképpen nem erről van szó csak letört (igaz nem vágattam ezelött vagy 4 éve) és ha fokozatosan világosabbra festeném? mert elég sok ismerösőm lett feketéből szőke és van hajuk... (eredeti hajam szőkés barna olyasmire akarom)
2011. dec. 13. 20:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát így semmiképp ne maradj, mert nem szép ez a vöröses szín! Ha már belefogtál és tényleg szőke akarsz lenni, holnap irány a fodrász! Lehet, hogy fog még törni a hajad, de átvészeli, nekem 3-szor túlélte és soha nem volt vállig érőnél rövidebb akkor sem amire szőke lettem. :)

De ha mégse akarok kitenni ennek az egésznek, ha számodra mégsem ér annyit az egész, akkor meg fesd vissza feketére! A lényeg, hogy ne maradj ilyen vörös, mint amilyen most vagy, szerintem az nagyon csúnya!

2011. dec. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát nem vörös vagyok ugyértem sötét szőkét ráfestettem és barna szoval nem a leszívás utáni vörös:D de arra gondoltam,hogy melírosan szívatom és úgy csak nem megy szét annyira.feketére biztos,hogy nem festen vissza mert fele annyi hajam van mint a fekete festése elött
2011. dec. 14. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!