Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festett fekete hajból hogyan...

Festett fekete hajból hogyan tudnék barna hajat varázsolni, lehetőleg fodrász nélkül?

Figyelt kérdés
Mostanában eléggé megviseltem a hajam..Bemosós feketével volt a hajam megcsinálva,Karácsony óta,ráuntam,mer nem jött ki 24 hajmosás után se.Gondoltam veszek vöröset és majd olyan lesz.De csak a hajtövemet fogta be,ahol lenőtt a színező.Másnap vettem 2 fekete hajfestéket és most fekete a hajam,ezt szeretném világosabbra.
2010. ápr. 3. 18:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%
Fodrász nélkül normálisan sehogy! Max tönkre vágod teljesen a hajad. Mindenképp fodrásztól kérj segítséget, de szerintem ő is a szőkítőhöz nyúlna először, hogy kicsit szívjon a hajszínedből, szóval készülj fel rá, hogy károsodni fog még a hajad és vágni is kell majd belőle, ha azt akarod, hogy szép legyen. A fekete az egyik legrosszabb festék, mert attól megszabadulni.... hát nem egy leányálom. Bnőm is most unta meg a feketét és ő is világosítani akarta. Neki csak a harmadik szőkítés után tudták befesteni barnára és nagyon megroncsolta a haját, iszonyú száraz lett, és egyre kevesebb haja van... De a jó hír, hogy már nem fekete:D XD Szóval fodrász, fodrász, fodrász, vagy hagyd így a hajad.
2010. ápr. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is feketére volt festve a hajam, és 3 hónapja hagyom lenőni. Most bánfi hajszeszt használom, hogy gyorsabban nőjön(egy hónapja) és teljesen lemarta ez a gyógynövényes szesz a festéket a világosbarna hajamról, ráadásul egészségesebb is lett!: )
2010. máj. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

kedves utolsó!

Nekem is fekete a hajam. szóval ha ezt a szert használom,akkor lekopik a fekete? A hajam amúgy világos barna, de szeretnék valami csoki barnát. a feketére festett hajam,elég hamar kikopik foltokban és a sok festéstől(ez elött melír volt,aztán szőke)elég száraz.helyre hozza ez a csoda szer?

Kedves kérdező!

Te hogy haladsz?

2010. jún. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szia! Majd elkezdem használni ezt a szeszt,már megnéztem 1 próbát mindenkép megér,1 baj van vele,hogy 20 vagy 40 percig (már nem emlékszem)rajta kell hagyni,ez nekem elég sok idő.Nekem is elég gyorsan kifakul a fekete,úgyhogy kipróbálom.Köszönöm az ötletetek és a tapasztalatok megosztása se lenne hátrány,hogy hol jársz Te majd vele. :)
2010. jún. 10. 09:32
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez a szer elkezdi lemarni a festéket, és ha a Bánfi sampont is használod hozzá, garantáltan sokkal erősebb lesz a hajad:D

Én már egy hónapja visszatértem a csoki barna hajszínre:D

;)

2010. jún. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ma próbáltam ki először a hajszeszt,de akkor veszek hozzá sampont is.Bár a szaga nem valami jó,kavargott a gyomrom tőle rendesen.De a szépségért szenvedni kell. :P
2010. júl. 3. 03:05
 7/11 A kérdező kommentje:
Aki hasonlóan járt,találtam egy ilyen készítményt..nem a legolcsóbb,3ezer forint,de azt hiszem kipróbálom,nekem megérné..Bár a feketére ha rásüt a nap már nekem barnásodik,de kitudja meddig tart míg lekopik,inkább kipróbálom majd ezt: [link]
2010. júl. 19. 13:01
 8/11 anonim ***** válasza:
43%

Ne kísérletezz otthon!

Na meg a lenövést se várd meg, annál nincs undorítóbb, amikor vkinek már nagyon le van nőve:/ nem ilyen 3-4 cm

Vegyél oxy reloadot, visszkapod az eredeti hajszíned, nem is roncsolja, feketét is kiveszi én csak jót hallottam róla!Bár mikor én feketéből lettem szőke még sajna nem hallottam erről:) én is fokozaton csináltam akkor.

2010. júl. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Bocsi, pont most láttam h ilyesmit írtál te is: mondjuk ha teljesen fekete lenne a hajad még nem bizti h használna is nagyon:) majd írj:)
2010. júl. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Fekete még a hajam,de ha nap rásüt már barnának tűnik.Szerencsére nem is nőtt le a hajam,az nekem se tetszik ápolatlanság..kb félcenti ha le van nőve,de fokozatosan kopik,mióta azt a bánfit használom.Viszont ez a másik jobb ötletnek tűnik,még mielőtt átmenne ápolatlanba a hajam,kipróbálom. :)
2010. júl. 19. 13:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!