Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha kb.10 kiló plusz van...

Ha kb.10 kiló plusz van rajtam és elkezdek hetente egyszer egy órát spinningelni, várható-e fogyás?

Figyelt kérdés

Ha igen kb. mennyi?

Most tegyük fel, hogy a táplálkozáson nem változtatok.


2011. nov. 1. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:
22%

közhiedelemmel ellentétben nem várható.

ha fogysz is valamennyit, dupla annyit fogsz visszahízni.

2011. nov. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Heti 1 órától? Ahogy Gryllus Vilmos mondaná: Á, dehogy.
2011. nov. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Heti 1óra az teljes mértékben jelentéktelen. Minden nap legalább 1 órát kéne sportolnod hogy fogyj is valamit ugyan olyan étkezés mellett.

Habár ha napi 5000kalóriát megeszel a napi 1óra sport mellett is tovább hízol.

2011. nov. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi, mindenki!

Első, ezt mire alapozod, hogy dupla annyi jönne vissza???

2011. nov. 1. 21:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Heti 1?Még a legfejlettebb gyakorlatok sem elegek heti 1 órára.Napi 1 óra az már valami...
2011. nov. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem jön vissza dupla annyi, csak ha a sportoláson felbuzdulva dupla annyit eszel... (mert a mozgástól megéhezik az ember)


De: egy dekát sem fogsz fogyni. Én heti 2-től sem fogytam semmit.

A kajáláson én sem változtattam, de csak azért, mert ennél egészségesebben már nem tudnék étkezni. Sajnos igazuk van azoknak, akik a napi egy órát mondják. Belátom. De nekem sajnos a heti 2-szer 1 órát is alig sikerült megvalósítani.

2011. nov. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ha ennyire nem fűlik a fogad az edzéshez,akkor kezd heti 1el,nem baj az szokni kell.

a következő hónapban menj heti 2x és így tovább heti 4-5ig,akár 6-ig.

fogyni meg elsősorban a kiegyensúlyozz étrendtől fogsz,vagyis nem viszel be több kalóriát,mint amennyire szükséged van.

vagy fogyózol egyet,vagyis az étrendet kalóriadeficitbe rakod.

és hogy válaszoljak is.persze,hogy nem fogsz fogyni heti 1 spinningtől.

ha nem változtatsz a bevitt kalóriamennyiségen,akkor kb heti 5-6 edzés kellene,hogy valamennyi lemenjen,de 10 kiló így jó időbe telne,míg diétával kiegészítve,heti 4 edzéssel,kb 2.5-3 hónap alatt megvan.

2011. nov. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

:)

Köszönöm mindenkinek!

Nem "fűlik-nem fűlik a fogam" kérdése ez, hanem, hogy hányszor hagyhatom a két gyereket fürdés-lefekvés időben a férjemre, mikor a nagyobbik másfél éves!?

Diétázom egyébként és fogyok is, nem azért tettem fel a kérdést, mert a heti egy spinningre alapozva akarok leadni 10 kilót.

2011. nov. 2. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!