Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha az egyébként inkább egyenes...

Ha az egyébként inkább egyenes hajamat ilyen hajcsavaróval felcsavarom egy éjszakára hullámos lesz vagy kevés rá az esély?

Figyelt kérdés

Alapból inkább egyenes a hajam, és mindig így is hordom. Most szeretnék változtatni. Hajat mosni most nem tudok, viszont arra gondoltam, hogy szivacsos csavaróval felcsavarom egy éjszakára a száraz hajam. Így hullámos lesz a hajam vagy kevés rá az esély? Tapasztalat??


Ilyen a hajcsavaró:

[link]


2011. dec. 20. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Szárazon csak annyit érsz el, hogy lesz egy rossz éjszakád, mert ezzel a fejeden nem tudsz aludni se igen. :D

Ha meg nem is akarod/tudod mosni a hajad, egy picit nedvesítsd be, tegyél rá hajhabor, akkor valamennyire megmarad benne a hullám.

2011. dec. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Tényleg nagyon rossz ezzel aludni?! Nem akarok rosszul aludni, napok óta alig alszok..:S

2011. dec. 20. 20:33
 3/5 anonim ***** válasza:
hu ezzel tényleg rossz és nem is lesz szép a végeredmény én egyszer próbáltam de soha többet... :D
2011. dec. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én sem aludnék ezzel.Én inkább azt csinálnám, hogy kicsit benedvesíteném a hajam, akár egy jól kimosott spricni segítségéve, tennék rá egy kis habot is, becsavarnám és megszárítanám.

Ez az egész hosszú hajnál is max 20 perc reggel, és az eredmény is tuti szebb.

Én régen mindig így csináltam a hullámos hajamat, csak én a hagyományos müanyag csavaróval.

2011. dec. 21. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Nővérem is azt mondta, hogy csúnya lesz a hajam, úgyhogy inkább nem próbáltam ki, mert menem suliba:D

Viszont reggel hajvasalóval sok kisebb tincset begöndörítettem, tök jól nézett ki. Lefújtam lakkal, de 1,5 óra múlva már úgy néztem ki, mint aki kivasalta a haját. Ez most elszomorított, mert karácsonyra szerettem volna begöndöríteni a hajam..

2011. dec. 21. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!