Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire jó az epilátor?

Mennyire jó az epilátor?

Figyelt kérdés

Szeretném kipróbálni az epilátort, de kicsit félek tőle... Eddig csak borotvát használtam, de nagyon kikészíti az amúgy is érzékeny bőrömet! :( És naponta kell szinte ismételni...

Gyantázástól félek, és nincs is rá havonta pénzem... A szőrtelenítő krém pedig nem viszi le! :@ Arra gondoltam, hogy veszek egy olcsóbb epilátort. Anyum "ellene" van, hogy szőrtelenítsem magamat, ő is csak a lábáról szedi... (védelmére szóljon, hogy nem a 30as korosztály, 50 éves!!). Így őt nem nagyon kérhetem meg, hogy vegyem nekem... :( Tudnátok olyan OLCSÓBB márkát ajánlani, ami jól végzi a "munkáját"?? :) előre is köszi 16L


2011. dec. 22. 16:41
 1/4 anonim válasza:
100%

nekem philips van,sima egyszerű epilátor.ilyen jegelős cuccakat felesleges venni ígyis-úgyis

q..vára fáj....

viszont ha veszel otthonra meleg gyantát (ilyen melegítőset)az kb 1000forint és elég sokáig jó és nem is fáj annyira.

2011. dec. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én tapasztalatom az, hogy borzalom a borotva!!! Én bánom, hogy amikor elkezdem magam szőrteleníteni nem gyantázással vagy epilátorral kezdtem, mert megerősödött, szűrt, semeddig nem volt sima. Szerintem mindenképp váltsál és ne félj tőle csak először fájdalmas nekem teljesen hozzászokott, abszolút nem fáj!!! Konkrét árat nem tudok mondani, de szerintem ismert márkájú alap készüléket vegyél!!! Meg nézd azt, hogy lehet egyszerre sok, de utánna évekig nem kell rá költened!!!
2011. dec. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
hideg gyantát próbáltad már?nem olyan drága kb 800ft és egy hónapot kibírok vele:D
2011. dec. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is sima Philips-em van, nagyon meg vagyok vele elégedve:) ilyen: [link]


Borotváról mindenképp jó, ha váltasz vagy epilátorra, vagy gyantára.

Nekem az a tapasztalatom, hogy a gyanta/epilátor, nagyjából egyforma eredményt ér el (mindkettővel hetekig sima marad), viszont az epilátor hosszútávon sokkal kifizetődőbb. Személy szerint, mindkettőre esküszöm. Attól függ te hol akarod magad epilálni. Én teljes lábszárakon, hónaljon és karokon használom, sőt, volt hogy intim részen is használtam, bikinivonalon (ehez nagyon elvetemült kell, hogy legyél, kegyetlen, mennyire fáj) egyéb testrészen viszont abszolút kibirható, egy idő után már nem is fáj. Nekem lassan egy éve van. Tényleg mindenhol ezt használom, kivéve az intim területet, azt mái napig kozmetikussal gyantáztatom.

Arra figyelj oda, hogy használj epilálás utáni krémet, ami hidratálja és csillapítja a "megkínzott" bőrfelületet, így nem pattogzik ki. nekem ilyen van, tökéletes: [link] olyan 500 ft. drogériában, de sokáig elég.

Másik dolog:) sokan hülyeségnek tartják, szerintem egy próbát megér, pláne télen.

Fogyó-holdas szőrtelenítés. az egész annyiból áll, hogy csak akkor "gyomlálunk" amikor épp fogyó fázisban van a hold (havonta két hétig ilyen fázisú). azt mondják, ha csak ilyenkor szőrtelenítünk, hosszú távon kifizetődő: 3 év alatt annyira megkopik és megritkul a szőrzet, hogy alig marad nyoma, vagy TELJESEN elmúlik. hogy miért, azt inkább most nem részletezem, ha érdekel, google:)

Én egy éve szőrtelenítek így, és már szépen látszik a hatás, főleg intim területen:D több mint egy hónapja voltam kozmetikusnál, és még mindig csak pár szál van... eszméletlen. ha nem saját magamon tapasztalnám, talán magam sem hinném el:) tényleg, hónapról hónapra észlelhető a változás.

a holdfázisokat itt követheted, ha érdekel: [link]

remélem segítettem:)

2011. dec. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!