Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kivasaltam a hajam, de max...

Kivasaltam a hajam, de max fél óráig marad olyan. Mit tehetek, hogy minimum 1 napig jó legyen?

Figyelt kérdés
2009. máj. 19. 14:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Milyan hajvasalóval vasaltad és miylen az eredz hajad? Göndör vagy hullámos?

Én ha kisimítom a hajam akkor akár 2-3 napig is sima marad. Persze hajmosás és hajszárítás után sokkal könnyeb kivasalni és sokkal tartósabb is. Mennyi ideig vasalod a hajad? Nekem majdnem derékig érő van és fél óra-háromnegyed óráig tart.

2009. máj. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*eredeti, bocsi csak rossz a billentyűzetem
2009. máj. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a hátam közepéig (vagy talán még kicsit lejjebbig) ér a hajam. Hajmosás után ha kivasalom, akkor pár óra múlva már össze-vissza áll, de ha nem hajmosás után vasalom, akkor pl reggel kivasalom, akkor estig jó. Reggel mindig újra ki kell vasalnom, mert elalszom.. meg hát reggelre be is göndörödik, hullámosodik.

Használhatsz hajhabot, és úgy is kivasalhatod, de nem garantált siker, ez csak akkor jó, ha nem nagyon hosszú a hajad, mert hosszú hajon kicsit furin néz ki. Vigyázz rá, hogy ne legyen vizes a hajad vasalás után, mert az lehet ok a göndörödésre, hullámosodásra... Vasalásnál még azt tudom javasolni, hogy úgy vasaldd, hogy feltűzöd rétegenként a hajadat, és részletekben vasalod. Ha csak egyszer húzod át a hajvasalót egy tincsen, nem biztos, hgoy elég. Az én hajvasalómnál pl nem elég.

2009. máj. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi! És az előző válaszoló kérdésére nem válaszolnék. :P
2009. máj. 20. 07:02
 5/6 anonim válasza:
Szia! Nekem erőteljesen hullámos a hajam, "loknisodik." Régen állandóan egyenesítettem, úgyhogy van tapasztalatom. Segít, ha jó minőségű egyenesítős sampont, utána ugyanilyen balzsamot használsz, ha van rá mód, akkor olyat, amit nem kell kiöblíteni. Töröld meg jól a hajad, hogy ne csöpögjön belőle a víz. Én egyenesítő fejes hajszárítót használtam, szerintem eredményesebb, mint a hajvasaló. Igaza van az előttem szólónak, fontos, hogy teljesen megszárítsd a hajad, ne maradjon nedves, mert akkor hullámosodni fog. Én annó olyan fél óráig szárítottam, lapockáig érő, de nagyon dús és vastagszálú a hajam. Nos, remélem tudtam segíteni. :)
2009. máj. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen! Köszi!
2009. máj. 22. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!