Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi az a műhaj, és póthaj? Mi...

Mi az a műhaj, és póthaj? Mi a különbség köztük?

Figyelt kérdés
Azt mondták a műhajat fodrász teszi fel. Ez mennyibe kerül kb? hogy vaan ez? le lehet szedni? Ugyan olyan mint az enyém? De másé, csak felrakhák? Ugyan úgy mosthatom, fésülhetem...... stb mint a sajátom? Vagy minden más hasznos infót elfogadok, ami eszetekbe jut. Köszi.
2011. dec. 26. 11:40
 1/7 anonim ***** válasza:
A műhaj nevében is bennevan, h MŰ, tehát nem emberi haj, műanyag. A póthaj általában emberi, de ez igazából egy fogalom a hajhosszabbításra.
2011. dec. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szia!

emberi hajból készült hajat szoktak felrakatni,különböző technikákkal.

europai a legdrágább és a legtovább tartó,1-2 évig.

indiai kb fél évig,vannak orosz hajak is,az se vmi jó minöségű.

ugyanugy lehet mosni stb,olajozni.

árban függ h honnan jött a haj és milyen hosszú,és h a te fejedre mennyi kellene.

ha europai 100-150 ezer.

ha rosszabb minöségű akkor 50-80 ezer.de ez sok mindentöl függ.

2011. dec. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
és ha olyan kb. a hátam negyedéig érő a hajam és kb ilyen hosszút szeretnék az mennyi? [link]
2011. dec. 26. 11:57
 4/7 A kérdező kommentje:
ja és +1 milyen teknikák vannak? és mennyire roncsolom velük a sajátom?
2011. dec. 26. 12:09
 5/7 anonim válasza:

nekem műhajam volt....hát a műhaj az nagyon kocolodik :D

az igazi viszont nem :D

az igazit ajánlanám....nemtudom mennyi a haj...de afodrász az 9ezer forintért teszi neked fel :D én 2 technikát ismerek

van egy amiko belevarják a hajadba vagy van mikor a ragasztot megolvasztják és ugy rakják a hajadba :D:D

itt van egy oldal ahol levan irva hogy mi mennyibe kerül: [link]

2011. dec. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A csatos megoldást ajánlom, és csatos 100%-os emberi hajat találsz a vaterán is újonnan rendelik neked. 10-20 ezer forint között.Ez nem rontja a hajadat, és megvan 1,5 évig is. jahm meg európai hajat, vagy remy hajat vegyél:)
2012. jan. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A linkel kapcsolatban... A FUTURA haj az műhaj vagyis MŰANYAG, és emiadt az ára is már, az emberi haj sokkal drágább.
2012. jan. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!