Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kék hajspray mennyire látszik...

Kék hajspray mennyire látszik fekete hajban?

Figyelt kérdés

Szilveszterre szeretném a hajamat beszínezni kékre. Arra lennék kíváncsi, hogy mennyire látszana meg, vagy ha egyáltalán nem, akkor milyen színekkel tudnék próbálkozni?

Köszönöm!


2011. dec. 26. 20:12
 1/6 anonim válasza:

Fekete/barna hajon a kék, zöld, lila színek úgy hatnak mintha rohadna. Persze ez függ a hajszínező minőségétől és hogy mennyire sötét a szín, de mindig hasonló hatást érsz el.

Én a rózsaszínt ( narancssárgát, citromsárgát esetleg fehéret ) tudom ajánlani.

2011. dec. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Látszik, de legyél alapos, az is lehet, h két flakon kell a hajadra a normális végeredményhez.
2011. dec. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Számíts arra is, hogy ez nem csak színt visz a hajra, hanem hajlakk is egyben, tehát ugyanúgy össze fog állni tőle a hajad...
2011. dec. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem... és van esetleg valami olyan megoldás, ami csak beszínezi a hajat és ugyanúgy kijön mosás után?
2011. dec. 26. 22:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Fekete hajra nemigen. Előtte le kéne szivatni szőkére, utána tudnád befesteni hajszínezővel (ezek inkább folyékony állagúak).
2011. dec. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
a hajkréta , rendesen látszik bármilyen hajban és 1 mosás után kijön
2014. dec. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!