Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit ajánlotok? Póthaj

Mit ajánlotok? Póthaj

Figyelt kérdés

januárba lesz meg hosszabítva a hajam(mikrogyűrűs. milyen hajápoló szereket,pakolásokat ajánlotok?

a hajam festve van(WELLAton 9/0)extra világos szőke a póthaj meg világos barna. a hajam nem akarom befestetni barnára ezért azt gondoltam hogy felűlszőke lesz a hajam és a póthaj alul barna(hogy nézne ki szerintetek???) mint pl:(fekete és alul szőke, vagy fekete alul pedig vörös)milyen lenne????


2011. dec. 27. 14:46
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
a póthaj önmagában is elég tré, bár láttam szép munkát szép alapanyagból is, de nem nagyon jellemző magyar viszonylatban, de az, hogy különböző színű az egyszerűen undorító: a sarki k.rvának jobb ízlése van
2011. dec. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A színéről csak annyit, hogy ha nem akarod, hogy látszódjon, hogy pórhaj, akkor olyan színű legyen, mint a saját hajad. Ha eltérő színű, akkor nagyon látszódni fog. Ha ragaszkodsz a szőkéhez, akkor a póthajad is legyen szőke.


Mindenképpen használj hajvégápoló olajat, én a póthaj egészére szoktam tenni, nem csak a hajvégekre.


Használhatsz nem kiöblítendő balzsamot, valamint pumpás kifésülő sprayt.


Heti 2-szer ajánlott mosni a hajat. Nekem azt tanácsolta a fodrász, hogy lehetőleg ott ne nagyon samponozzam, ahol a póthajak rögzítve vannak. Ne előre hajtott fejjel moss hajat, mert összegubancolódik. Azokon a napokon, amikor megmosod, használj pakolást, 20 percig ajánlatos fent hagyni. A mosásról még annyit, hogy ne áztasd túl sokáig a póthajat.


Reggel és este alaposan fésüld át a póthajat, mert ha összegubancolódik és csomó lesz benne, azzal már nem nagyon tudsz mit kezdeni, le kell szedni.


Egyébként miért a mikrogyűrűs megoldás mellett döntöttél? Ha tincseset szeretnél akkor inkább a hőillesztést (keratinos) válaszd, nem olyan feltűnő. Nekem a fodrász mondta (+még pár ismerős), hogy a mikrogyűrűs a legrosszabb, mert a kis "gümők" eléggé látszódnak. Mondjuk ha dús a hajad, akkor ez nem probléma.


Én személy szerint Infinity crystal szérum hajvégápolót használok, avonos sampont (nem tartalmaz alkoholt) és szintén avonos kiöblítést nem igénylő balzsamot, gliss kur fekete pumpás sprayt és kiöblítendő balzsamot. Emellett vaddisznó sörte hajkefét használok, Te is mindenképp hajkefét használj majd.

2011. dec. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
A mikrogyűrűs sok embernek meg is töri a haját. Ha ilyen világos szőke vagy, akkor nem biztos hogy ez a legjobb. Szőkét és vöröset nem ajánlom együtt. Ha ereszt a vörös, a szőke hajad be fogja kapni a színt és rózsaszín vagy narancssárga lesz és egyébként is elég tré kombináció. A világosszőke-fekete meg elég ribis.
2011. dec. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

véleményem szerint ha eltérő színe lesz a póthajnak az gusztustalan

alapból szerintem az, de ha pluszba még ilyen feltünő is akkor aztán...

2011. dec. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
2011. dec. 27. 21:04
 6/8 A kérdező kommentje:

[link] alulról a 4.kép.

ja és nem vagyok emos mielőtt valaki benyögné azt is.

2011. dec. 27. 21:08
 7/8 anonim ***** válasza:

A 12-27 15:14-es válaszoló vagyok.


Tényleg nem "divatos" manapság a többszínű haj, főleg nem az alul sötét felül világos. Hidd el, csak jót akarunk neked, senki sem bántásból mondja.


Az póthaj ápolásához/kezeléséhez még annyit hozzátennék, hogy fésüléskor az illesztés alatt fogd meg a hajad és úgy fésüld, ne rángasd semmiképp. Ha szeretnéd vasalni vagy göndöríteni, akkor max. heti 2-szer tedd. Ha sok hajlakkot használnál, akkor inkább ne próbáld meg kifésülni a hajad, inkább mosd meg és utána fésüld ki. Egyébként a hajlakk sem túlzottan ajánlott, nekem seprű száraz lett tőle a póthajam (szalagavatóm volt, muszáj volt hajlakkot használnom), de az olaj meg balzsam rendbe hozta 1 hét alatt.


Nem írtad, hogy milyen származású hajad lesz, de mindenképp európait kérj.

2011. dec. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
indiai hajam lesz!
2012. jan. 1. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!