Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik fajta testápoló jön be...

Melyik fajta testápoló jön be nektek a legjobban? Sima testápoló, testápoló tej, lotion, fürdés utáni gél?

Figyelt kérdés

Biztos van,amit kihagytam,de gondolom értitek.

Nekem száraz bőrre kéne.

A fajtája mellett írhatnátok márkát is és hogy mennyi ideig tart ki,miért ezt választották?Mennyire sűrű?


2009. máj. 21. 07:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
SZerintem száraz bőrre a GArnier Vízmegkötő testápoló a legjobb.NEkem az vált be.
2009. máj. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mostanában nekem is elég száraz a bőröm, lehet a szolitól. Főleg a lábam és a karom oldala szokott elég száraz lennei. Én is kenegettem magam minden zuhanyozás után, aztán vettem babáknak való krémes tusfürdőt, Johnson&Johnson márkájút. Nagyon sűrű az állaga is és nagyon krémes. Lezuhanyoztam és másnap egy fehér foltom nem volt! Én ezek után nem is használok testápolót, csak ha nagyon muszáj! Nagyon örülök, hogy már nem kell magam minden este kenegetni, mert már eléggé untam... Ha gondolod, próbáld ki!
2009. máj. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Avon extra feszesítő testápoló. 400ml, kb. 700 Ft szokott lenni akciósan. Sokáig elég. Sűrű, amikor felkened szinte fehér, de hihetetlen gyorsan beszívódik és nem ragad utána. Nekem nagyon bejött, pedig nem szeretem a testápolókat, de ettől tényleg nem vagyok zsíros.
2009. máj. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nivea q10 feszesitö testàpolo.

Nem sürü,de nagyon jo zsiros,hamar beszivodik,jo az illata,és érzem is a hatàsàt.Minden nap hasznàlom zuhanyzàs utàn,màr egy honapja ugyanazt a kiszerelést.

250ml-es

2009. máj. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is szaraz es raadasul ekcemara hajlamos a borom, en a Fenjal viziorchideas testapolojat hasznalom es tokeletesen bevallt!
2009. máj. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

olivaolaj és kakaóvaj együtt(ezt le kell öblíteni mert több óra mire magától beszívódik)

és nivea shea-vajas, gingko bilobás testápoló

2009. máj. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a Neutrogena nagyon száraz/viszkető bőrre való intenzív regeneráló balzsamját használom, nagyon jó állagú, gyorsan beszívódik, és ha este bekenem a bőrömet másnapra nagyon szép lesz. 200ml és olyan 1300ft.
2009. máj. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mézes v. algás testápolót ajánlom.Én a 100forintosban találtam rá a Floren mézes,algás testápolóra.Ekcémás vagyok,emiatt száraz,piros foltos a bőröm,mióta ezt hassználom egyáltalán nem száraz a bőröm és sokkal halványabb mint volt.500ml-s kiszerelésben lehet kapni,nem tudom pontosan mennyibe kerül,de sztem megéri,mert nem egy nagy márka,viszont használ...Pl. nekem a nivea,dove és társai nagy márkás termékektől nem javult a bőrszárazságom...:S


Én mindenképpen ezt ajánlom!

14/L

2009. máj. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!