Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan borotváljam le a...

Hogyan borotváljam le a hasamról a szőrt, hogy teljes csupasz legyen és ne pattogjak ki? (F)

Figyelt kérdés

Csak az arcomat és a hónaljamat szoktam borotválni, viszont most van barátnőm, akit tutira nem zavar a szőr, én viszont kényelmetlenül érzem magam, mert mindenhonnan a csupasz csávókat tolják az arcomba, hogy milyen jó pasi.

Nem tudom, hogy hogyan borotváljam le úgy a hasamat, hogy ne pattogjak ki.

Segítetek? :D


17/F


2011. dec. 29. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Én gyantát ajánlok,lehet hideggyanta csík is.Előtte utánna fertőtleníteni kell utánna kend be nyugtató balzsammal.
2011. dec. 30. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fúúúúj, puci pasi, abszolult férfiatlan!
2011. dec. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
jaj ne borotváld kérlek :SS
2011. dec. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Egyszerű a szőrnövekedésével ne húzd ellentétesen, nem lesz tökéletesen sima csak 95%-osan, de nem látszol egyáltalán szőrösnek.

Ha visszafelé is húzod a növő szőr nem tudja a bőrőn átfúrni magát benő és kipattog.

2011. dec. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!