Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Másfél hete festettem be a...

Másfél hete festettem be a hajam, és még mindig ereszti a színét. Miért?!

Figyelt kérdés

Sötétebb szőkére volt festve, erre festettem feketével. A márkából sokáig használtam a vöröset, semmi bajom nem volt vele, most is jó állagú maradt a hajam, és korrektül befedte.

De hajmosáskor még mindig tiszta kékes-lilás a hab.


Mennyire fogja ledobni a festéket?

Járt már így valaki?


2011. dec. 30. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
minden nap mosol hajat vagy azóta hányszor mostad meg? nekem úgy volt mindig mikor befestem ugye lemosom a haamról, és utána mikor pár nap múlva újra mosom akkor eeszt meg még utána kb 2 mosás után, de az attól is függ hogy mennyi festéket tettél a hajadra
2011. dec. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kb. két-három naponta mosom, mert rövid, könnyen zsírosodik, és másképp nem áll sehogy.

A hajamra feltettem az egész festéket, aztán leöblítettem rendesen, felraktam a "színrögzítő hajpakolást", és mégis.


Most azon gondolkodom, hogy amúgy is kicsit kékes lett a színe, legközelebb inkább kávébarnával festem be, főleg ha nagyon lekopik, és be is fogja. :S

2011. dec. 30. 21:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Valamennyire lefogja dobni a sötétszőke a feketét, ez biztos. Amúgy rövid hajra elég fél tubus is, ha nem olyat veszel aminél az egészet el kell használni (pl Garnierek ilyenek).


Én a barna hajra színeztem feketével, és az első kettő mosáskor szivárgott a szürke szín, de most már nem...de már több mint egy hónapja van rajtam a szín, és még mindig fekete :D

2011. dec. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem fogja bedobni, nekem világos vörös volt a hajam 3 hónapig, és utána lett feketére festve, első alkalommal kicsit vöröses beütése volt, de benne maradt szépen a fekete, úgy, hogy melír is volt a hajamban előtte, az eredetim meg világos barna. Azóta lassan 2 éve fekete vagyok, havonta festem, de volt amikor kimaradt egy-egy hónap, és semmi baja nem volt, vagyis nem kopott nagyon.


Festés után nekem is lilás hab szokott lenni viszonylag sokáig (1-1,5 hét), de nyugi emiatt nem fog fakulni a fekete szín a hajadban, csak a fölös festék jön le.

(fodrász tanuló)

2011. dec. 31. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!