Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Használt itt valaki sószappant...

Használt itt valaki sószappant az arcára? Meddig tart az átmeneti rosszabbodás?

Figyelt kérdés
Én most kezdtem el használni és csomó pattanás kijött az arcomon. Mikor múlik el az átmeneti méregtelenítés? Légyszi segítsen , aki már használta. Köszi!
2009. máj. 21. 16:01
 1/4 anonim válasza:
53%
Ne hasznáIj iIyesmit inkább vegyéI vaIamit rá a patikában én Aknesolt-t vettem és beváIt.Már nincsenek is pattanásaim és oIcsó is.
2009. máj. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elösször kérd ki kozmetikus vagy börgyógyász tanácsát. Nekem tökéletes volt a tb-s bőrgyógyász is. Mindenkinek másfajta bőre van. Nálam a sószappan nagyon bevált mert 2 naponta kb egy gyullad pattanás volt úgy hogy havonta tiszttattam, mára teljesen elmultak, a rendszeres használatával.Én a használata után nem is éreztem semmilyen iratáció.

Komolyan kérd ki valaki illetékes tanácsát, a szappanal kapcsolatban, mert van olyan ismerősöm akinek egy hónap után is még mindíg rosszabodott a bőr és bőrgyógyásszal kellet rendbehoznia.

Nem akarlak elrémiteni, persze mert elvileg 1-2 hét a rosszabodási ídő.

2009. dec. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!:)

Kipróbáltam és sajnos nekem is rosszabodott tőle, de találtam egy másik terméket, ami viszont bevált.:)

2009. dec. 23. 14:08
 4/4 anonim ***** válasza:
szia!megkérdezhetem melyik vált be?
2010. febr. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!