Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek kifizetődő az...

Szerintetek kifizetődő az ilyen hosszú haj?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy nagyon szép, egészségesnek látszik, oké, de nem nehéz vele bánni ? Különböző hajápolószerek, sampon, szél, nyár stb.

Nektek tetszik egyébként ?

http://www.youtube.com/watch?v=7a4wKJXrzaE&feature=related


2012. jan. 2. 16:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Sztem undorító :DDDDD
2012. jan. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
Egészségesnek látszik?Nézd meg jól , a vége totál szálkás töredezett és el van vékonyodva.Szerintem deréknál hosszabb haj nem kell. Egy derékig érővel is nehéz bánni , sok hajbalzsam kell rá.
2012. jan. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem kell külön sálat vegyen, szerintem még sapkát is tud belőle fonni. :D Ilyen szempontból megéri, de szerintem nem szép, praktikusnak meg egyáltalán nem mondanám. Szerintem válik érőnél hosszabb nem kell, legalább is nekem nem tetszik annál hosszabb haj egy lányon.

22F

2012. jan. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát ez már túl hosszú!Nekem nem tetszik egyáltalán.Szerintem is max derékig érő haj,de ez már csúnya!Meg gondolom az ápolása sem egyszerű!
2012. jan. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem sem tetszik egyáltalán. Meg mi az, hogy kifizetődő? A kérdés is hülye.. Hogy megéri-e vagy mire gondolsz?
2012. jan. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Majd az én eldöntöm, hogy hogyan rakom fel a kérdésemet. Jól van ?

Neked az a dolgod, hogy válaszolj, és még az sem mondhatod, hogy kötelező.

Válogasd meg a szavaidat, vagy ne válaszolj, lsd. előző mondat.

A többiek vajh' miért értették meg a kérdést ?

Nekik köszönöm a választ !

2012. jan. 2. 17:26
 7/10 anonim ***** válasza:
sztem undi, és látszik hogy a vlge már tropa... ráférne a csajra egy hajvágás.. :D
2012. jan. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Látszik, hogy nem tudtok semmit az extra hosszú hajról... Azért olyan a vége, mert nincs mindig vágatva, és ennyire hosszúnál már alapból elvékonyodik a haj vége, mivel folyamatosan hullik a haj és az új hajszálaknak sokkal több idő kell, hogy megnőjenek ilyen hosszúra.

Szerintem szép, de azért nekem sem kéne ekkora. Ápolni nem nehéz egy ilyen hajat, mivel nem egyik napról a másikra nő meg ekkorára, a gazdája észre sem nagyon veszi, hogy most nehezebb lenne kezelni.

Nyilván nem kibontva hordja állandóan, a videón is látszik, hogy be volt fonva. Ha mindig kibontaná a töredezés miatt meg sem nőtt volna ekkorára, még a felére sem talán.

Az tény, hogy balzsam sok kell rá. Sampon nem, mivel csak a fejet kell samponozni, ha nem akarod tönkretenni a hajad...

Nekem ez az ideális hossz: http://www.youtube.com/watch?v=dUZWwYDA1m8 vagy ez: http://www.youtube.com/watch?v=dHNUfd6M_bA

2012. jan. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
De tényleg, hogy lenne kifizetődő? Megnöveszted a hajadat ekkorára és ezzel akarsz keresni vagy mi?
2012. jan. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kifizetődő ja, biztos utánadnéznék az utcán, hogy ki ez a szőrmók és ezt ne vedd bóknak. Taszítja a férfiakat.
2012. jan. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!