Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit lehet kezdeni az anyajegye...

Mit lehet kezdeni az anyajegyekkel?

Figyelt kérdés
nagyon zavarnak és igazábol csak lemütetni lehet vagy max példát venni mixhel jacksonrol. de nem lehet az ellen tenni valamit h ne nőljön ki több??
2008. márc. 30. 14:21
 1/5 anonim válasza:

Az ellen semmit nem lehet tenni, hogy ne legyen több. Max. annyit tehetsz, hogy nagyon keveset mész a napra. Nap hatássára ugyanis több jöhet még rád.

De ha nagyon zavar, akkor le is lehet őket műttetni.

2008. márc. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Az elöttem szolonak igaza van nagyábbol ennyit lehet teni!! csaka lemütetésel nagyon vigyéz mert én olyat is halottam hogy késöbb rák is keletkezhet a helyén :S
2008. ápr. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én leszedettem már vagy 10-et és kutya bajom.A műtéttől még senkinek nem rákododott el,mert az orvosok hozzáértően szedik le.Max az lehet, hogy már olyan súlyos stádiumban volt az anyajegy mire műtétre került sor h már nem lehetett megmenteni.A műtét előtt menj el bőrgyógyászhoz,ő megnézi és választ neked egy (plasztikai)sebészt.
2008. ápr. 3. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az anyajegyek ellen semmit sem tehetsz!Nekem rengeteg van,én sem szeretem őket,ráadásúl mindíg jön újabb és újabb!!Föggetlenűl attól,mennyit vagyok a napon!Ugyanis keveset,mert nem bírom a napot!Én is szívesen leszedetném,de sajnos akkor sokat kellene az orvoshoz mennem!!És ráadásúl igen "érdekes" testrészeimen alakúltak ki!!Gondot akkor lehet,ha viszket,vérzik vagy észreveszed,hogy nőtt vagy megváltozott a színe,ebben az esetben feltétlenűl nézesd meg orvossal!!
2008. ápr. 11. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem keletkezik rák a helyén műtét után, ez butaság.
2012. júl. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!