Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen fazonú a hajatok? Mi...

Milyen fazonú a hajatok? Mi most a divatos?

Figyelt kérdés

valami újat kéne csinálni a hajamból, dauerozva volt, aztán azt lenövesztettem, mivel a több évi dauer miatt eléggé elroncsolódott. aztán azt ugye leváagattuk, mostmár félhosszúra megnövesztettem, de sehogy sem áll, kellene neki valami jó kis fazon.

tudom látatlanban nehéz tanácsot adni, de hátha...

hosszúkás arcom van, ha ez segít valamit :D

előre is köszi mindenkinek!


2009. máj. 22. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is félhosszú a hajam. Fokozatosra van vágva. Szépen beszárítom és annyi. Nekem tetszik és akármit lehet eztán csinálni belőle (konty, copf, fonás)
2009. máj. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem félhosszú, eredeti barna, hullámosodik ezért vasalom, elöl, oldal frufruval.

[link] ilyen

2009. máj. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
Nekem olyan most a hajam, mint a Paris Hilton öribari kerestetikben(MTV) Britannynak. Ha ez mond valamit..:D
2009. máj. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem hosszú, majdnem derékig érő tépett hajam van, frufruval.

Úgy hallottam, idén a félhosszú és rövid haj lesz a divat. De mivel én nem követem a divatot és nekem a hosszú haj tetszi, így marad hosszú (nehogymár levágassam, mikor jó pár éve növesztem:D)

Hosszúkás arcnak nagyon sok féle haj áll jól, a frufru is, mert kerekíti az arcot.

Sőt én tudok egy oldalt ahová feltöltöd saját képed és tudsz hozzá nézni frizurát(természetes nem marad fent a képed és nem menti az oldal) [link]

Remélem tudtam segíteni!:)

Linda/22

2009. máj. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem félhosszú, szőke melíros (az alap szín barna) oldalfrufrut hordok (vagy mi ennek a pontos neve:D) és vasalom.
2009. máj. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

kb a hátam közepéig érő, hullámos (természetes) és piros.

nagyon szeretem.

2009. máj. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!