Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Ti milyen módszerrel...

Lányok! Ti milyen módszerrel szőrtelenítitek a lábatokat, ami nem csak fél/egy napra szól? Én már mindent kipróbáltam, de egyszerűen semmi sem válik be. :/

Figyelt kérdés

Próbáltam már az itthoni meleg gyantát,de sajnos max 3-4 nap múlva majdnem ugyanúgy szúr a lábam,mintha leborotváltam volna.Pedig úgy veszem észre,hogy nem szoktam beleszakítani a szőrt.Az epilátortól is,csak ott még hamarabb.A borotvától meg szinte egy fél nap után szöges drót érzést kelt a lábam.Ja a hideg gyantát is kipróbáltam.Egyedül még maradna a kozmetikus,de igazából azt most nem engedhetem meg magamnak,illetve ha csak havonta kellene járni,akkor talán.Lehet,hogy én nem csinálok valamit jól.Biztos az is gond lehet,hogy elég erős szőrzetű vagyok.

Köszönöm szépen előre is.


2012. jan. 4. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:

ahogy olvasom a cukorgyantát még nem próbáltad

lehet kapni drogériákban de otthon is csinálhatsz vannak receptek a neten

nekem se vált be semmi pedig még csak 14 vagyok!de nagyon erős a szőrzetem:S

ezzel kibírom 2 hétig éóis:D

14/L

2012. jan. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínű ilyen a genetikád.Ismerek nőket akiknek szintén férfias erősségű a lábán a szőr és ismerek férfit akinek az arcán semmi szőr nem nő és a fiatalember nem indián vagy fél indián.Amit kipróbálhatnál szerintem a végleges szőrtelenítős kezelések az egyik a lézer a másik az elektolízis , az utóbbi csak egy kezelés , jó befektetés mert amennyit az ember élete során elkölt borotvára , gyantára meg mindenféle szőrtelenítő eszközre simán kijön az árából a végleges kezelés.
2012. jan. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2 hétig is*
2012. jan. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a gyors válaszokat,mind kettőnek utána nézek!:)
2012. jan. 4. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!