Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vörös haj. De hogyan?

Hey! kérdése:

Vörös haj. De hogyan?

Figyelt kérdés
Hello! Segítséget szeretnék kérni. Eredetileg középbarna hajszínem van, de június óta folyamatosan festem vörösre. Jól sikerült, meg minden, de egy kicsit narancssárgásabb( [link] ) vagy esetleg tűzvörös ( [link] hajat szeretnék. Lehetséges ez leszívatás és fodrász nélkül? Előre is köszönöm a válaszokat!
2012. jan. 5. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha narancs sárgát akarsz az alapból le lehet szívatni,csak nagyon gyorsan kell csinálni és először hátulról előre fele kend fel és 9% oxi és hidrogén pór.Hamar le is kell mosni.

NAGYON ÓVATOS LÉGY,MERT LE ÉG A HAJAD!!!

2012. jan. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a vörös festékhez kevertem 9% oxigentát és világosabb vörös lett. Ha meg 6%-ossal csináltam, akkor maradt sötétvörös.
2012. jan. 6. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat! valószínűleg megpróbálom :) még egyszer köszönöm!
2012. jan. 7. 14:56
 4/5 anonim ***** válasza:
lehet venni szín stabilizálókat vörös hajhoz fodrászüzletekben. ezt érdemes végignézned benne van úgy a 2/3-adánál http://www.youtube.com/watch?v=dWmCSMWSp2o
2012. jan. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát, ez király! jobbnál, jobb válaszokat kapok :D
2012. jan. 8. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!