Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon tönkretette a hajadat...

Nagyon tönkretette a hajadat a szőkére festés? Mióta fested?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék ezüstös szőke hajat.Ez minden álmom :) De nem tudom mit csináljak...Régen össze-vissza festettem a hajamat és az eléggé tönkre tette.Most nem akarom össze-vissza csak szőkére.Még nem voltam szőke ezért nem tudom az mit csinálna vele.Nagyon szeretném de féltem a hajam és növesztem is.(most világos kicsit vöröses barna a hajam)
2012. jan. 6. 20:02
1 2
 11/15 TijuMK ***** válasza:
nem, anya festette be otthon és először inkább csak világosbarnás lett, aztán a 2. festésnél lett rendes szőke, de ammóniás festéket használok úgyhogy az is kiszívja
2012. jan. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én 8 éve vagyok szőke, havonta 1x festem, és semmi gond a hajammal. csak annyira töredezett a vége, mint festés nélkül volt.
2012. jan. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Sajna az én hajam, alapból töredezik, meg vékonyszálú is, hát még mikor szőke voltam. Most vörös vagyok, de szeretnék megint szőke lenni, mert az áll a legjobban. Egyébként meg: hajpaoklás, hajvégápoló, semmi hajvasaló (csak ha "muszáj") és rendszeres vágatás a végéből. Ezért nincs festett szőke, eredeti szőke nő, (vagyis nagyon kevés) mert nagyon törik.
2012. jan. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Szia!Nekem mßr nem egyszer lett szőkítve a hajam.Utoljßra vöröses-lila festett sötét színről lett leszívva.De én azt ajßnlom,hogy ha elsőként akarod leszedni azt a vöröses-barna színt,akkor mindenképpen fodrßsszal csinßltatsd!Nekem is elsőre mindig fodrßsz szedte le,és utßna festettem itthon magamnak,akkor mßr nem volt gßz,de elsőre fodrßsz kéne.Çs nekem elsőre leszedte a fodrßsz szép szőkére,úgy,hogy nem lett szanaszét roncsolva.Ezek a bolti színleszedők nem érnek sokat...Hajrß!
2012. jan. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Kincső Szabó ***** válasza:
Függ a hajad szerkezetétől, hogy mennyire roncsolja. Nekem világos barna, vékonyszálú hajam van és szőkére festem (Garnier 100% Color festékkel)9-dik éve és nagyon egészséges a fodrásznőm szerint is. A trükk annyi, hogy nem hagyom 20 percnél tovább rajta a festéket mert nekem annyi idő alatt kiveszi a színét, nem szőkítőporoztam soha és csak a hajtöveket kell bekenni, ha már a többi szőke. A vastagabb, sötétebb hajnak nehezebben veszi ki a színét az bizti és többet kell hagyni rajta a festéket, ezért lehet jobban roncsolja. Remélem segítettem.
2012. jan. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!