Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akne utáni hegek eltüntetése...

Akne utáni hegek eltüntetése egyszerűen?

Figyelt kérdés

Már nagyon sok ilyen kérdéssel találkoztam (sajnos ebben én is érintett vagyok a hegekben) de én inkább tapasztalattal rendelkezők válaszát várnám. Mi segít? neorgranormon kenőcs? contra..bux gél ? (nem tudom pontosan a nevét)

Kinek mi vált be?

szeretnék minnél több válaszokat..már nincs pattanásom csak a heg ami pirosas..:(


2012. jan. 7. 18:27
 1/7 A kérdező kommentje:
Azért írtam ki külön kérdésbe, mert friss tapasztalatokat szeretnék. köszönöm előre is!
2012. jan. 7. 18:29
 2/7 anonim ***** válasza:

nekem mikrodermabizációs kezeléssel tüntették el... kozmetikus csinálja, 5000 forint egy alkalom, elég drága de szerintem megéri. Nekem 4szer kellett mennem...


lényegében lecsiszolja a felső bőrréteget egy speciális géppel. Utána egy ideig sérülékeny az új bőr, de 2 hét elteltével lehet menni újabb kezelésre.

2012. jan. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A hegeket hámlasztással lehet márcsak eltüntetni,az előző válaszoló jól írta.
2012. jan. 8. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
gondoltam, hogy hámlasztással erre tudtok valami kencét?
2012. jan. 8. 10:06
 5/7 anonim ***** válasza:

azt hiszem a vichynek vannak hámlasztós kenőcsei, viszont kozmetikusoktól hallottam azt, hogy az nem ér annyit, mint a mikrodermabizáció

nem beszélve, hogy árban is drágább

2012. jan. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Így van az előttem szóló jól írja.Több szalicilsavas vagy AHA savas termék van a piacon,de nem veszélytelenek és méregdrágák is.Akár az arcot is megmarhatják,ha nem szakszerű.
2012. jan. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a reme scar stift segített, nagy mértékben halványítja a hegeket, de durván!
2013. márc. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!