Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajszínező teljesen eltűnik,...

A hajszínező teljesen eltűnik, lekopik a hajról?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sötétbarna hajam van, és ki szeretném próbálni, hogy hogyan állna a fekete haj.

Viszont félek beszínezni, mert ha rosszul áll félek, hogy nem fog lekopni :S és nem akarok foltos, csúnya hajjal járkálni :S

És nem akarom azért majd levágatni a hosszú hajam :S ha majd nem akarna lejönni a színező, hogy hamarabb lenőljön.

Szóval tanácsokat kérnék, hogy bevállaljam-e vagy sem?

Ti milyen színezőt javasoltok?

És hogy nektek ha színeztétek a hajatokat, le jött-e maradéktalanul róla a festék?


2012. jan. 7. 19:49
 1/5 anonim válasza:
szinezővel ha befested a hajad nem fog teljesen lekopni, általában 28 hajmosás után mondják h teljesen kikopik de ez nem igaz, valamennyi megmarad belőle, legalábbis nálam megmaradt, s szines volt a hajam :) a feketével viszont am is vigyázz mert az olyan szín hogyha eredeti hajszínre akarsz visszatérni nagyon nehéz tőle megszabadulni :)
2012. jan. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tartós hajszínezővel semmiképp se próbálkozz akkor (pl. Loreal Casting), mert attól sosem szabadulsz meg. Igaz úgy reklámozzák, hogy 28 hajmosásig tart, de nálam több mint 50 mosást is bír, csak elkezd lenőni. Igaz én nem is szeretnék megszabadulni a színtől (közép barna), mindig újra festetem, de ez tapasztalat, hogy nem is lehet. A feketéjétől meg pláne nem, gondolom én.
2012. jan. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
tartósat én sem ajánlom, én heti kétszer mosok hajat, másfél éve színeztem,és azóta is látszik,és csak nől le...
2012. jan. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nos nekem sötétbarna az eredetim, és még régebben 22 évesen beszíneztem feketére a Palette creme tone 24 hajmosásig tartó hajszínezőjével...nos én csak egyszer színeztem be, de kb. 2 centis lenövésem volt, mikorra kb. egyszínű lett az eredeti hajammal.


Most is ezzel a feketével színeztem be, és elmondhatom, hogy 1,5 hónapja megvan, ugyanúgy fekete, talán picit jött ki belőle, néhol picit a napon barnása csillog, de azért fekete még bőven!

Mivel eléggé sötét az eredeti hajam, így alig látszik a lenövésem!


Én április elejéig nem fogom semmivel színezni, szerintem addigra fog kikopni kb, az eredetimre.


Ha be is színezed, ne színezz rá mégegyszer, míg ki nem kopott, mert az már tartós lesz!!!


Nekem ilyen az eredetim (sötétbarna)

[link]


így kipróbálhatod, ha neked is hasonló az eredetid.

2012. jan. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen mindenkinek :) Aranyosak vagytok, hogy segítetek ^^ Hát ezek után szerintem nem vágok bele :D ... Jó ez így :)

Max majd öreg koromban ha megérem, hogy őszülni fogok :D

2012. jan. 8. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!