Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zöld szem, barna bőrhöz...

Zöld szem, barna bőrhöz milyen hajszín illik?

Figyelt kérdés
2012. jan. 8. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:
homokbarna,szőke az tulzás,a fekete meg még barnábbá teszi a bőröd :D
2012. jan. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nővérem szintén barnabőrű zöld szemű, neki eddig volt barna (természetes hajszíne) és szőke. mind1ik jól állt, ami most van az a legjobb, szőke haj erős barna melírokkal. de szerintem ez személyfüggő.
2012. jan. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem is a homokszőke, vagy az ahhoz hasonló
2012. jan. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Barnásvörös is szerintem.
2012. jan. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

én is a barnásvörösön gondolkodtam, de ha már ennyire mondjátok a homokszőkét lehet kipróbálom

de amúgy a bőröm normál árnyalatú és szolizok, a hajam meg olyan sötétszök és világosbarna között van

2012. jan. 9. 14:09
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem világosbarna, középbarna.A szőke és a fekete semmiképpen.
2012. jan. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

na, pont attól függ, hogy milyen barna a bőröd. ha szép kreolos, akkor illik hozzá a fekete. ha agyonszolizott, akkor már ízléstelen és kurvincás. esetleg még a barna haj, pl ez:

[link]

2012. jan. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem agyonszolizott csak mértékkel :) hmm hát a mostani hajam kb olyan színű, csak kicsit hidegebb árnyaltú. akkor lehet nem kell változtatnom rajta.
2012. jan. 13. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!