Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Fontos. Kaptam karácsonyra,...

Fontos. Kaptam karácsonyra, egy ilyen zsírégető masszírozót (vero medical) szerintetek ez mennyi idő múlva hat, ha mindennap 2x15percet használom?

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:

el kell hogy keserítselek, semennyi idő alatt.


túlsúly ellen diéta és mozgás. semmi más nem kell. persze lehet reménykedni meg próbálgatni, csak az jusson eszedbe, hogy amíg te 1-2 hónapon át ilyen szarságoktól remélsz megoldást, addig más már leadott 8 kilót.

2012. jan. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem,tévedés ne essék én fogyózok,csak hogy mellette ha ezt cisnálom segít ?
2012. jan. 2. 16:20
 3/6 anonim ***** válasza:
nem, semmi hatása nincs
2012. jan. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
inkább a pénzt adták volna oda..
2012. jan. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ha a gép ilyen melegítős, akkor lehet, hogyha utána edzzel könnyebben feloldónak az izomszövetel közt a zsírcseppek. Vagyis lehet, hogy segít. Mert felmelegíti az izomszöveteidet és könnyebben égetsz zsírt. De ki tuda.
2012. jan. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
utolsó, a zsír nem a meleg hatására ég el :D vagyis úgy is eléghet, de annak nem elég a melegítő 40-50 fokja... a zsír égési hőmérséklete valójában... olyan 3-400 fokra tippelnék.
2012. jan. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!