Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Férfiak mennyire szoktak...

Férfiak mennyire szoktak kozmetikushoz járni? Hogyan történik egy férfi arckezelés?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, ha ez számít, az arcbőröm ilyenkor piros meg picit hámlik, néha pattanásos.

Mit csinálna a kozmetikus? Hogyan néz ki a kozmetika, azaz közben jönnek mennek az emberek a szoliba meg műkörmöshöz vagy hogy? Ha elmegyek egyszer, akkor mikor kell legközelebb menni, vagy már egy alkalom is ér vmit?

Ja és végül h tudtok-e Bp-n olyan kozmetikát ahova mehetnek férfiak is, és jó. Tudom google van sok, csak azokról nincs vélemény, meg ilyenek.


2012. jan. 13. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:
82%

Szia!

Nálam így zajlik: megjön a vendég, leül a kezelőszékbe, teszek rá kendőt, hogy a ruhája ne legyen krémes, szoktam tenni még fejpántot is, hogy a hajat is megóvja (főleg hosszabb hajú férfiaknál). Letisztítom az arcát a bőrének megfelelő arctejjel, tonikkal és radírral, majd teszek fel egy krémet, amitől könnyebben felpuhul a bőr, és jön a gőzölés. Ez 10 perc, utána jön a tisztítás. Ez egyénenként függ, hogy mennyi időbe telik. Ha ennek vége, fertőtlenítő tonikkal áttörlöm a bőrt, majd jön a pakolás, szintén bőrtípusnak megfelelő összehúzó-tápláló. Ez 20 percig van az arcon, majd lemosom, és ha kér a vendég masszázst, akkor az következik, ha nem, akkor csak átkrémezem a bőrét.

Mivel én egyedül vagyok az üzletben (körmös is én vagyok) egyszerre csak egy vendég van nálam, nincs ki-be járkálás.

Bőrtípustól függ, hogy milyen időközönként kell járni. Fiatalabb (tini) korban havonta, később általában elég kéthavonta is járni. Egy alkalom után is látható a változás, főleg, ha pattanásos, mitesszeres valakinek a bőre.

2012. jan. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is egyedül dolgozok,egyszerre csak egy vendég van.A te bőröd kombinált.Esetedben ki kell tisztítani a miteszereket és a pattanásokat.Utána helyileg fertőtlenítés.2 pakolás van ilyenkor az egyik az összehúzó a másik a tápláló.Én tisztítás után nem masszírozok,átkenem a bőrt.Természetesen megéri elmenni,tisztább lesz a bőr.Természetesen pesten is van jó kozmetikai szalon.
2012. jan. 14. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

Köszönöm szépen a válaszokat!

Így első kézből tudhattam meg hogyan is zajlik ez :)

2012. jan. 16. 13:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok, örülök, hogy segíthettem :)
2012. jan. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!