Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gliss kur vagy Syoss? Bővebben...

Gliss kur vagy Syoss? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Eddig Gliss kurt használtam ( lila asia straight) de gondolkoztam azon hogy veszek Syoss-t. Azt szeretném megkérdezni hogy szerintetek melyik a jobb a Gliss kur vagy a Syoss?Melyiket érdemes megvenni? A hajam félhosszú, száraz, könnyen törik, szálkásodik. Előre is köszi 15/L

2012. jan. 14. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:
syoss;)
2012. jan. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én syosst használok és egyszerűen imádom :) tényleg puha és selymes tapintású tőle a hajam, mondjuk én használok rá kondicionálót meg balzsamot is (azok is syossok) a hajtípusunk meg kb egyezik, szóval csak ajánlani tudom :D
2012. jan. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mind a ketto jo szerintem, de nekem a tapasztapatok alapjan a Gliss Kur jobban bejott. Syossbol hajfestekem volt (ez szetcsesze a hajam nagyon), sampon (azt szerettem igazabol..arertwk arany is jo, de semmi xtra), 2 vagy 3 perces repair pakolasa (hat ez nem sokat ero..bar a semminel jobb)

Gliss kur vjas pakolas (ez nem annyira jott be, de nekem az allaga nem tetszik..nehez eloszlatnj) hajkifesulo spray (ketto is volt akkor nagyon szerettem, bar nagy csodat nem tudnak, de vmit segitett legalabb) ejszakai hajapolo spray (ez volt a kedvencem!!!!!sajna mar nem kaphato..csak neten lehet rendwlni) hajolaj ( nagyon jo!!!!szinten imadom..nagykn szep lett tole a hajam) es a sargas atlatszo samponja ami szalkasodasos hajra van.( ezt a hajolajjal egyutt hasznalom..azota nem vasalom a hajam, mert nem all a hajam vege igy 100 fele.

2012. febr. 21. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!