Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Syoss vagy Loreal Casting...

Syoss vagy Loreal Casting Creme Gloss hajfesték a jobb?

Figyelt kérdés
Tudom hogy mindenkinek más a véleménye, de engem érdekelne mert most fogom elősször befesteni a hajam és nincs még tapasztalatom. Köszi előre is!
2012. jan. 18. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
A L'Orealt már használtam, a mézszőkét. Szép, természetes hatású. Egyáltalán nem tűnik festettnek. A másokat még nem próbálta, nézegettem már a dobozát, de nem tetszettek az árnyalatai. Ja, ha először fested, bőrpróbát mindenképpen csinálj! A használati utasításban le van írva, hogyan kell.
2012. jan. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) És nem kopik hamar le a festék?
2012. jan. 18. 20:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a Syosst próbáltam és nekem bevált. A Loreal-ról is csak jókat olvasok és hallok. Szerintem mindkettő ugyanazon a színvonalon van, kiváló termékek.
2012. jan. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
1 évig festettem a hajam loreal-lal gyönyörű színei vannak,bár a barnák nagyon sötétek,ebből következik,hogy amikor elkezd kopni undorító kopott vörös lesz a hajad :S imádtam az étcsokoládé színét,de drága és csúnyán kopik....ezért most növesztem lefele
2012. jan. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én vörösesbarna Loreallal festetem. Ez csak tartós színező, a Syoss szerintem festék, de lehet, hogy tévedek. A Lorealt azért szeretem mert ammóniamentes. Nekem mindig mindenki elájul, ha szóba jön, hogy festetem a hajam, olyan természetes, múltkor még egy fodrász se akarta elhinni, állította, hogy kamuzok. És ez a szín speciel nem kopik csúnyán, inkább csak a fényéből veszt keveset, de 3-4 havonta festetem, és a 7 centis lenövésem se szokott elütni tőle. Az eredeti hajam is ugyanez a szín csak nincs meg ez a vöröses árnyalata. Én szeretem, nekem nagyon bevált, már 3 éve.
2012. jan. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) most a syoss sötétbarnán gondolkozok de félek hogy fekete lesz, mert írták páran hogy nekik fekete lett tőle a hajuk. És én amúgy is kell rakjak rá 2-3 dobozzal mert elég dús,göndör hajam van.
2012. jan. 19. 19:07
 7/7 anonim ***** válasza:

Több doboz festék árán már simán elmehetsz fodrászhoz is.

Ahogy már írták, a Casting színező, a Syoss meg festék. Ha félsz attól, hogy sötét lesz az eredmény, válassz világosabbat. De én most is inkább a szakemberre szavazok, ott kevesebb az esélye, hogy pórul jársz. :)

2012. jan. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!